Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a barátotokkal/ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátotokkal/barátnőtökkel azért, mert megbukott?

Figyelt kérdés
A barátnőm (15) most megy 10. osztályba, én (16) most újra járom a 9. osztályt. Ha igazán szeretjük egymást, ez miatt szakíthat velem?
2009. júl. 29. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem,emiatt soha nem szakítanék.

Inkább korrepetálnám :-)

2009. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

Én igen, mert ezáltal azt sugallja, hogy egész évben nem volt képes legalább egy kicsit is erőlködni a tanulás miatt. Én biztos szégyellném. Nem kell éltanulónak lennie, de legalább a minimális követelményt teljesítse már. Nem feltétlenül buta, csak lusta és nem érdeklik a következmények. A kapcsolatban is ilyen lehet..ha a megbukás sem érdekli, akkor valószínűleg az élet semmilyen területén nem képes tenni azért, hogy jobb legyen.

15/L

2009. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Én barátom is bukott ugyanígy 9-be, de engem vhogy nem érdekel és amit az elöttlaszoló írt az sztem hülyeség. Barátom sem tanult és nem is ment át a pótvizsgán szal lesz*rta, de a kapcsolatban pont ellenkezőleg viselkedik. Attól hogy lusta vmiben az nem azt jelenti hogy másban is az, max nem szeret tanulni.. kész
2009. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

16:01 nem értek 1et veled :P

Én is megbuktam, 10-be mennék. (és megyek is, csak UV :S )

De a kapcsolatomra ez nincs semmilyen kihatással, nincs párhuzom a kettő között.

2009. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha IGAZÁN szeretjük egymást, akkor nem.
2009. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Sosem tudnék emiatt szakítani. Nem tudnék lefeküdni úgy aludni, hogy szeretem, és azért hagytam ott mert valamit elrontott aminek semmi köze a kapcsolatunkhoz. Egy kapcsolathoz hozzá tartozik, hogy nem hagyjátok ott a másikat az első mélypontnál, mert mi lesz később, amikor sokkal komolyabb gondok lehetnek? Én biztos segítenék neki amiben tudok, és nem hagynám, hogy rosszul érezze magát amiatt, hogy megbukott. Nem tudnám otthagyni a problémái közepén. Aki meg ezért egy szót is merne rá szólni, hát biztos megcsapkodnám.
2009. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én se szakítanék, főleg ennyi idősen biztos nem emiatt.

Bár már idősebb vagyok és lehet, hogy zavarna,de csak a jövője miatt,mert ugyebár elég nehéz mostanában elhelyezkedni.És egy biztos háttérrel könnyebb boldogulni.Persze kérdés az is, hogy miért buktál meg?!

Mert ha lusta voltál, akkor ez a későbbiekben gondot jelenthet,mert lehet azt fogja hinni, hogy egész életedben ilyen leszel!

2009. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Dehogy szakítanék ez miatt, ez hülyeség...17/L
2009. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

Hát az első az, hogy össze se jönnék olyannal, aki megbukna..

De ha összejönnék nem szakítanék ilyen miatt.

2009. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én imádom a barátomat ,megbukott,de nemérdekel ^^ hülye lennék,ha ezmiatt..
2009. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!