Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesek vagyunk.1éve együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesek vagyunk.1éve együtt. Boldogan, szerelemben. Akkor meg mi a f. nak telepíti a csajok és pasik alkalmazást?

Figyelt kérdés

ha más véleményére kiváncsi, akkor szakitsunk és kérdezgessen meg erről embereket.

de ez sztem idegesítő, hogy felvesz egy ilyen alkalmazást egy gyönyörű romantikus hétvége után...


2010. máj. 25. 14:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell vele foglalkozni, csak szimplán fogyatékos.:D
2010. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
LOL. Szerintem ne ebbol indulj ki... felvette, mert kivancsi volt, vagy mert fun, vagy valami...
2010. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Az embereknek jól jön az önbizalomnövelés és ez is egy jó módja. Ha meg ennyire zavar, akkor kérdezz rá!
2010. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

kezd egy kicsit elegem lenni. nagyis évfordulós party volt. mindenki csak imádott, h milyen udvarlót fogott és mondta is, h megértő, türelmes voltam a sok idióta rokonnal.

erre meg látom, h ezt felveszi.

engem idegesít, mert előző csajom is innen pasizott be jóformán, mert csak "kiváncsi" volt.

csak ne legyen kiváncsi másokra, mert ha én leszek kiváncsi másokra, nem csak a szememet fogom használni..



de nem idegesítő,??

2010. máj. 25. 14:58
 5/22 anonim ***** válasza:
Vele beszéld meg, hogy ez téged zavar. Ha ennek ellenére nem törli le, akkor lehet vmi a dolgoban. Ha simán törli, lehet h csak kíváncsi volt.
2010. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire hülye... Muszály minden baromságot megkérdezni? Ha annyira érdekel kérdezd meg tőle
2010. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Az elozo csajom megcsalt egy haverommal (smaroltak). Igaz, mindketten hullareszegek voltak. Most szerinted az uj baratnomet ne mutassam be a barataimnak?


19/F

2010. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ez az alkalmazást pontosan mit takar? (nem élek iwiwel)
2010. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
ha téged is ennyiszer használtak volna ki a miatt, mert "túl jó fiú " voltál, akkor szerintem te is aggódnál emiatt és mindent próbálnál elkövetni, h ilyenek többet ne forduljanak elő.
2010. máj. 25. 15:02
 10/22 A kérdező kommentje:

azt, h a csajod felrak magáról egy képet.

és mások értékelik, szexy, bulizós. és randizhatnak vele.

és rálehet menni az adatlapjára.

2010. máj. 25. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!