Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hol lehet 20év feletti, nem egyetemista/főiskolás lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Próbálkozom mindenhol,így interneten is,de a mai fiatalok nagy része még felsőoktatásban tanul.

Nekem nincs semmi bajom,csak ugye manapság egy "tanult"lány nem ismerkedik ám akárkivel.

Társkeresők túlnyomó többségében is a lányoknál,a minimum diploma vagy leendő diploma elvárás.Ez ugye nem beképzelés,le van írva a lapjukon tisztán,érthetően.

Plusz sok élethelyzetben láttam már,hogy a lánynak tetszett is a srác,voltak közös témáik,a lány állítása szerint jókat beszélgettek,de ugye a fiú "csak egy ...(?)kőműves,asztalos,ács...és ugye neki inkább az egyetemről kell valaki,így onnan választ.


Szóval a kérdés adott?Hol tudok ma,ilyen felsőbbségi érzet nélküli lányokkal ismerkedni?

Egyébként gondom nincs az ismerkedéssel,jó adottságokkal rendelkezem,nem tartom magam butának sem(bár általában a buta emberek sem tudják magukról,hogy buták :-) )viszont mikor beszélgetünk és kiderül,hogy én "csak egy xyz vagyok"...na akkor látni kellene a lányok arcát.Aztán általában jön a finom koptatás,mert inkább egy wellness oktatót szeretne.


Jó tisztában vagyok vele,hogy manapság ilyen nem létezik,sőt csak beképzelem,mert ezek a lányok ezt általában erősen tagadják,de azért....


Tehát nekem egyszerű,viszont nem buta lányok kellenek.Jó tudom az egyetemen sem okos mindenki,de azon nem okos emberek is okosnak hiszik magukat,hiszen oda járnak.


2011. nov. 23. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
megadjam pár barátnőm számát?
2011. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzetet...
2011. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Attól függ merre laksz?Mert ha nagyon messze,akkor köszönöm,de nem sokat érek vele.
2011. nov. 23. 15:16
 4/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem értem a gondod.


Nekem nagyon sok nőismerősöm van ,de mikor az élet további részét kellett eldönteni, akkor fele-fele arányban mentünk egyetemre és szakmát tanulni, aztán dolgozni.


Akik maradtak az OKJ-nél vagy egyéb szakképesítésnél és már dolgoznak ,azokkal többnyire kocsmákban tartott koncerten, szülinapi partyn vagy a helyi múlatóban találkozok újra.


Szóval nálunk a társaság fele nem tanult tovább. Úgyhogy biztos vannak egy páran.

2011. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tudod rosszul látod a helyzetet, mert a Nö aki azért érdeklödik irántad, mert diplomád lesz az pénzt remél és egy felszínes pics@.

Érett felfogású Nök pontosan tudják, hogy nem a szakma határozza meg értelmiségünket, emberségünket.


Próbáld ki ha gondolod, de garantálom Neked, ha azt mondod diplomás szociális munkás leszel, akkor jobban lenéznek mint egy utcasepröt, viszont ha a mérnök szót megejted, akkor már felkelted az érdeklödést.


Én egy étterem vezetöhelyettese vagyok, a fönökömnek már nem sok kedve van, így szinte Én viszem a házat.

Lévén, hogy csak érettségim van, ezért "kisegítö" jelzöt aggatom magamra, amit természetesen fogadott már pár Nö fintorgással. Érdekes módon mosoly derült az arcukra amikor elköszöntünk, Ök eltipogtak a buszhoz Én pedig beszálltam az éppen bejáratós bmw-be.


Rád és a kedves válaszadókra bízom annak a kérdésnek a megválaszolását, hogy ezután miért voltam jópofa???

2011. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én nem tudom,szavad sem vonom kétségbe.Viszont én többségében,egyetemistákkal találkozom.

Azért is kérdezem,hogy merre menjek?

2011. nov. 23. 15:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Senkire sincs ráírva ,hogy tanul vagy dolgozik.

De szerintem aki lenézett amiatt, hogy ,,csak" xy vagy és nem 2 diplomás valaki, hát menjen a búsba.

Amúgy a főiskolás/egyetemista lányok se mind ilyen lenézőek.

Én úgy gondolom, hogy nem a diploma teszi az embert és lehet több oklevele is valakinek, ha emberileg egy nagy nulla.

Sajnálom, hogy így jártál, mikor kiderült, hogy mivel foglalkozol, de remélem, hogy pozitív csalódás is fog majd érni! :)

2011. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na jó,ha tele vagy,akkor lehetsz te akár iskolázatlan is. :-)
2011. nov. 23. 15:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Szard már le az adatlapot. :D Csak kitöltik, és ku-rvára nem nézik. :) Csak azért írják ki, hogy elriassza akinek nincs. De hát ha meghátrálsz az régen rossz.
2011. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

15:26 Köszönöm remélem,bár már nem vagyok gyerek.

Tudod mi a vicces?Hogy általában "azon"lányok is mind ezt mondják.

Írtam is,hogy persze senki nem ilyen.

Bocsánat,hogy kételkedem,de ilyesmiket már hallottam és ott tudtam is,hogy kik mondják.

2011. nov. 23. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!