Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a mi kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
10 hónapja járunk. Nem vitt még el sehova közös programmmként még sétálni sem. Állandóan nálunk vagyunk, 2 szer voltam én is náluk. de kimutatja h szeret meg minden. Illedelmes. Mindig megigér valamit de az anyagiak közbe szolnak. Plussz otthon szekálják állandoan az anyjáék. Hetente 1 xer találkozunk akkor is este. Szerintetek,??? Én szeretem meg minden de van egy olyan pont h elég lesz. Én nagyon szeretem de nem bírom ezt tovább. mit csináljak???? Tudom h szeret meg én is szeretem de nevetséges h hetente 1 szer találkozunk pedig csak 10 km van köztünk.
2011. nov. 24. 10:28
 1/5 A kérdező kommentje:
HANGSÚLYOZNOM KELL H NAGYON SZERETEM ILYEN TÉREN NINCS GOND, MEG Ő IS ENGEM DE AKK MIÉRT VAN EZ???
2011. nov. 24. 10:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát de találkozzatok többször akkor! Az hogy az anyja szekálja, nem jelent még semmit. Aludj nála. Mondjuk egy hétig... Utána fordítva... A heti egy alkalom tényleg nem sok. Mond meg neki, hogy többet szeretnél vele lenni, mert a heti egy, estére kevés.


Amúgy hány évesek vagytok?



21F

2011. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kinek mi a normalis kapcsolat mindenki onmaga tudja eldonteni, megpedig ugy, hogy jol erzi magat benne vagy sem. Abbol amit te leirsz szerintem megvalaszoltad a sajat kerdesed.
2011. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 évesen még oké....De 19 fölött hát nem normális ez a kapcsolat.Inkább barátság,haverság.
2011. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A környezet szét fog titeket választani! Amúgy meg a heti 1x-re nem lehet kifogás az anyagi, ha csak 10 km-re vagytok egymástól!!!! Talán ő nem érez annyit mint te!!!!
2011. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!