Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3év után szakitott a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3év után szakitott a barátnőm egyiknapról a másikra,2 hete történt, azóta új pasija van, ez már halott ügy?

Figyelt kérdés

azt mondta tesómnak (mert vele szóba áll csak velem nem) hogy az új pasi nem egy adonisz de a személyiségét szereti.

állítólag nekem is csak a személyiségemet szerette, de elmúlt a szikra..próbálok vele beszélgetni de nem nagyon áll szóba velem, úgy viselkedik mintha megcsaltam volna, pedig még össze se vesztünk..

Gondoltam hogyha eltudom érni hogy legalább szóba álljon vele akkor elkezdek beszélgetni vele és akkor késöbb talán bármi lehet még újból


2011. nov. 24. 10:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
hat eleg fiatalon jottetek ossze es szerintem meg kiakar probalni dolgokat es nem egy ember mellett lehorgonyozni....ez varhato volt,keves olyan embert ismerek aki ennyi idosen egy ember mellett lehorgonyozik...persze kesobb majd lehet rajon hogy te kellesz neki de hat az evekbe is telhet és gondolja mas faszat is kiprobálja mielott elkotelezi magat....
2011. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

elképzelhető. de biztos vagyok abban, hogy nem csalt meg.


mondta is nekem hogy ki akarja még élni magát..


de ugyanakkor azt is mondta hogy a szex az nagyon is jó volt velem.


egyszer már szakitott velem, mondván nem szeret de maradjunk barátok és szextársak... utána kibékültünk mert azt mondta h ad esélyt a kapcsolatnak meg hiányoztam is neki.. eltelt 1 hét és most itt vagyunk.. azóta nem hiányzok, nem szeret és nem is akar hallani rólam :D

2011. nov. 24. 11:09
 13/23 anonim ***** válasza:

11:05

Ez is igaz, de remélem nem fogsz neki adni még egy esélyt, mert emberileg is problémás a csaj ha így szakít 3 év után.

Nálam 1x játszhatná el, van egy nagyon jó barátom, akinél ugyan ez volt a szitu, ott a csaj a 15 évvel idősebb főnökével jött össze, amit az elején akkor is tagadott amikor a srác saját szemével látott dolgokat. Szakítottak, majd 1-2 hónap múlva visszasírta magát a kis ribi. 3hónap után ismét csak megcsalta.

Kifizetődőbb más hibáiból tanulni, mint saját kárunkon,hidd el.

2011. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Tudom, nehéz most de örülj neki, hogy lelépett ilyen egyszerűen.

Előbb-utóbb úgyis elhagyott volna, sőt akivel most van azt is el fogja hagyni. Emlékezz erre...

2011. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

az igaz.


szívem szerint jó lenne ha megint velem lenne, de ha eszemre hallgatok akkor nem fogom vissza fogadni (ha egyáltalán vissza jönne-e :D ) mert már nem tudnék megbízni benne

2011. nov. 24. 11:21
 16/23 anonim ***** válasza:
es nem utolso sorban inkabb most legyen ilyen mint amikor mar 10 eve egyutt vagytok és idosebbek vagytok es esetleg kozos terveitek vannak és akkor lep le valakivel mert az meg szarabb lenne.amugy meg ha megtette veled akkor megtenne tobbszor is szerintem,altalaban akiket ismerek és megcsaltak a parjukat azok nem csak egyszer tettek meg!!ver nem vallik vizze
2011. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nekem 10 év után került válságba a házasságom. Megpróbáltuk rendbe hozni, de a párom azonnal új f@sz után nézett. Vissza tudtam volna szerezni az exemet, de mivel ismerem a srácot, ezért úgy gondolom, hogy nekem olyan nő nem kell, aki ilyennel összeállt.

Tehát az új kapcsolata csak megerősített abban, hogy nem illünk össze. Igen, 10 év után kellett erre rájönnöm.

Utólag elismerte, hogy mikor később jött haza, akkor kivel beszélgetett. Mióta gyanakodni kezdtem, már tényleg mással szeretett volna lenni.

Örülj, hogy így alakult, most van lehetőséged találni egy hozzád való lányt!


35/F

2011. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

az nem semmi.


ma rám irt facebookon hogy tudja h barátok maradunk de ne keressük még egymást.. meg tudni akarja hogy van-e kire támaszkodnia.. haha :D


nemtudom ezt hogy gondolta,


kérdeztem egy tök egyszerü kérdést aminek köze van a kapcsolatunkhoz meg a szexhez (nem azt kérdeztem h szexelünk-e :D )


erre ilyet h most jól felbasztam az agyát és ne is irjak neki soha többet..


nem normális.. teljesen kifordult magából. én még ilyennek soha nem láttam :D

2011. nov. 24. 12:10
 19/23 anonim ***** válasza:
Busz, villamos, nő után nem futunk! Jön majd a következő!
2011. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Had főljön csak a saját levében.

Még, hogy van kire támaszkodnia... Elmehet a büdös pi*sába! Haver, neked birka természeted van... Ezt használja ki a csaj. Tudja, hogy neked ő kell és visszafogadnád bármikor így szabadon csinálhat akármit. Neked kellett volna közölnöd vele, hogy soha többet nem akarsz vele szót váltani.


21F

2011. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!