Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támad az ex! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég kiírtam egy kérdést, annak a rövid tartalma az, hogy a párom ex barátnőjének a barátnői bejelölgetik a pasimat. Minden nap más. És az ex csaj like-olja. Nem értettem miért. Még meg is fordult a fejemben hogy túlreagálom, de volt valami női megérzésem, és rtossz érzésem. Ez be is igazolódott, mivel lett következménye.


Odáig jutott a dolog most, hogy az ex csaj már írt a párom üzenőfalára is. Kétértelmű, tehát simán mondhatja rá bárki hogy baráti dolgot. De minek akar egy megbántott, megalázott ex, másfél év után haverkodni?


Könyörgöm, én is voltam 17-18, és igen én is próbálkoztam így felhívni magamra a figyelmet, szóval részemről átlátszó a dolog.


A csaj letörölte a pasijáról az összes képet face-ről. És ezek után kezdett el akcióba lendülni. Még nem durvult el a helyzet. sms-ről vagy másról nem tudok. Páromnak nem szóltam, ő még nem vette észre az üzenetet.


Mit tegyek? Beszéljem meg a párommal, vagy szóra sem érdemes a dolog? Vagy csak töröljük szimplán az üzenetét üzifalról? Nagyon bánt a dolog. Képes a lány egyéb rossz húzásra is, ezért félek hogy nem veri ki a páromat a fejéből, és lépni fog még.


23/l


2011. nov. 24. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Törlöd az üzit, blokkold a csajt, beszéld meg pároddal a szitut.
2011. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Üzi törölve. De elkövettem egy hibát. Annyira dühös voltam hogy anélkül hogy páromat megkérdeztem volna, kitöröltem az ő üzenőfaláról a bejegyzést.


Nem titkolt szándékom hogy nem akarok veszekedni, márpedig ebből vita lenne. De most mardos a bűntudat, és félek hogy lépni fog még a csaj. Nem tudom hogyan beszéljem meg párommal.


A másik hogy miként lehet blokkolni valakit?

2011. nov. 24. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok facebook szakértő, de szerintem itt a párodon múllik minden. Te semmit nem tehetsz, max annyit, hogy megbeszéled, hogy ez téged zavar.


Azt vagy veszi a lapot vagy nem. De ha elhagyta a barátod az előző nőjét, annak oka volt.

2011. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De nagy ugy, jo eg.
2011. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

túlreagálod a dolgot. facebookot ne vedd már komolyan. különben meg ha a pasid otthagy téged az exéért, akkor már rég rossz a dolog.

23/L

2011. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem "nagy ügy" mert ismerem a lányt és rettegek hogy belerondít valamibe.


És igen, igaza van az előttem szólónak, hogy ha be tud rondítani az már régen rossz. Próbálom nem túllihegni a dolgot! Köszi a válaszokat!

2011. nov. 24. 18:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Az eszedbe sem jutott, hogy már csak barátként tekint a barátodra?

Főleg másfél év után.

Az én egyik volt barátom is 2 év után keresett meg a szakításunk után, mert akkorra lépett túl a sértettségén és tudott rám barátként tekinteni.

Azóta is jóban vagyunk, néha találkozunk, elmegyünk meginni egy sör, ennyi.

Semmi hátsó szándéka nincs velem kapcsolatban, csak kedveljük egymás társaságát és jókat beszélgetünk, mint barátok.

Ezzel a féltékenykedéssel és hisztivel csak azt éred el, hogy saját magad alázod meg és még a barátodat is magadra haragíthatod.

Turkálsz a fészbukjában és még ki is törölsz dolgokat? Gratulálok.

Aztán majd nem érted, hogy miért hagytak ott a p*csába pár ilyen húzásod után.

Amúgy ha meg ne adj' isten a csaj mégis nyomulásnak szánta a dolgot, akkor sincs jogod beleavatkozni.

Ez a barátod dolga.

Ő majd leépíti, ha érzi, hogy nyomul.

És igen, ha valaki bele tud rondítani egy kapcsolatba, az már régen rossz, akkor ennyit is ér az a bizonyos kapcsolat.

Ha a barátod téged szeret, a csaj fejre is állhat, nem tudja "visszaszerezni".

Ha mégis vissza tudja édesgetni, a barátod nem szeret, legalábbis annyira nem, hogy veled legyen, akkor inkább örülj, hogy nem vesztegetted az idődet valaki mellett, akinek csak második vagy.

Szóval akár így, akár úgy van, láthatod, hogy semmi értelme féltékenykedni és hisztériázni.

Attól semmi nem lesz jobb, csak magadat kínzod (na meg a barátodat).

L/24

2011. nov. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!