Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hozzámennétek párotokhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hozzámennétek párotokhoz, ha az esküvő előtt bevallja, hogy megcsalt titeket a kapcsolatotok alatt?

Figyelt kérdés

Persze megígérve, hogy a házassági kötelék már köti őt is. S soha többé nem fog megcsalni.

Lehet ennek hinni? Vagy kutyából nem lesz szalonna?


2011. nov. 25. 17:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
57%
Én hozzámennék. Őszinte volt, pedig simán el is titkolhatta volna, mégis tiszta lappal akar indulni. Ha túl vagy a sértődöttségen és átgondolod tiszta fejjel az egészet, akkor fogsz jó döntést hozni, nem akkor, amikor ki vagy borulva. Szereted? Ő álmaid férfija? Akkor meg ne hallgass másokra, csakis saját magadra. Tudod ez egy undorító világ, úton útfélen k.urvákba botlik az ember és hazudik az a férfi, aki akár csak gondolatban, de hosszú évek után nem csalta meg még a párját. Maradj meg nőnek, legyen tartásod, ne akarj bosszút állni, ne féltékenykedj, csak közöld vele, hogy nincs több dobása, hidd el, ha szeret, a tenyeredből fog enni. A bosszúhadjárat, az állandó vita és a múlt felemlegetése megmérgez egy kapcsolatot és téged is elcsúfít. Ha meg tudsz bocsátani, akkor menj hozzá, várhatsz még évekig másra, hidd el, az sem lesz különb, hiszen férfi. Persze hülyeség általánosítani, de vannak az őszinte férfiak és vannak, akik mindig azt mondják, amit hallani akarsz. Minket, nőket sem lehet megfejteni, de őket mégnehezebb.
2011. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%

Nn biztos halasztanám az esküvőt ilyen helyzetben. Sajnos jártam már így, és ha az exem vissza akarna jönni, talán adnék is neki esélyt, hogy visszahódítson. De sok időnek el kellene telnie ahhoz, hogy bízzak benne...nagyon soknak.


24/n

2011. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Kár, hogy nem ismertem még ezt az oldalt pár évvel ezelőtt. Én hozzámentem ugyanis.


De nem tudtam erről beszélni senkivel. Teljesen össze voltam zavarodva, ráadásul az esküvő előtt 1 héttel szólt csak. Már nagyon kellemetlen lett volna visszacsinálni mindent (násznép, foglalások stb.). Azt sem tudtam, mit gondoljak. Hittem is, meg nem is. A házasság végülis hűségeskü is, bár a szimpla kapcsolatban is elítélem a hűtlenséget. De mégis szerettem őt annyira, hogy inkább azt értékeltem, hogy őszinte volt. Csak később jöttem rá, hogy nagyjából sarokba is állított ezzel az 1 hetes gondolkodási idővel. Vagy annyi se volt tán. Szörnyű volt, hogy az esküvőn boldognak kellett látszódjak, pedig belül sírtam.


Így utólag - bár tényleg nem csalt meg, tudtommal - nagyon megbánta a korábbi félrelépését (mint utólag megtudtam, nem csak miattam, hanem mert csalódott a másik nőben...), úgy látom, hogy rosszul döntöttem, mert annyira fáj. Azt hiszem, nem tudtam megbocsátani neki.


Most meg azon agyalok, elrontottam-e annyira, hogy elváljak-e. Soha sem fogok megbízni már benne, soha nem lesz nekünk igazán ideális kapcsolatunk emiatt. Évek teltek el azóta.

2011. nov. 25. 18:01
 14/27 anonim ***** válasza:
79%

ja akkor ezzel kellett volna kezdened a kérdést....hát akkor szerintem itt már bocsi hogy ezt mondom de nincs vissza út...ha te évek múlva is ezt érzed akkor szerintem nincs miről beszélni sajnos...mert ez a szálka mindig ott lesz benned én úgy gondolom...mérlegelned kell hogy vagy elhagyod és tiszta lappal kezdesz egy másik kapcsolatot vagy maradsz ebben és megpróbálsz boldognak látszani miközben belül meg szenvedsz...

mennyi idős vagy ha szabad kérdeznem??

2011. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
NEM! akinek egyszer volt pofája megtenni, annak lesz később is bőr a képén hozzá......
2011. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%
Menjetek el párterápiára.
2011. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Szándékosan nem ezzel kezdtem a kérdést. Hogy általában mit gondolnak ilyesmiről az emberek, arra voltam kíváncsi. Őszinteség kontra megcsalás?


Ami az én életemet illeti, folyamatosan mérlegelek (sajnos), s igen, igazatok van.

Pár éve voltunk párterápián is. Akkor jó volt, de egy ideje már nem járunk (nincs rá ideje...). Nálam meg vissza tért a szálka. Éppen ezért vacilálok.

Tudom, hogy nem tudjátok helyettem eldönteni, de sokáig magamban tartottam, és ezért tényleg nem tudom, mi erről a közvélemény.


A sírig tartó kapcsolatban biztosan vannak buktatók, ha ezt nézzük, ez van a mérleg egyik oldalán. A másik oldalon viszont a csalódottságom, és ezzel együtt a saját boldogságom, ill. boldogtalanságom.

Ő állítólag szeret meg minden. De tudom pontosan, hogy hiányzik neki más nő. Nem konkrét nő, csak más nő. Bevallotta, szoktunk ugyanis beszélgetni.


Egyébként egy dögös 40-es vagyok. :-) Miért kérdezed a korom?

2011. nov. 25. 18:30
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
nem. ez egyértelmű
2011. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%

Egyébként egy dögös 40-es vagyok. :-) Miért kérdezed a korom?



Dögös?:D Az mit jelent nálad hogy dögös?

Amúgy azért kérdeztem mert hogy ha változtatni akarsz akkor még nem késő de 50 hez közelítve már nehezebb lenne újra kezdened,sőt én azt mondom hogy 45 felett az emberek képtelenek változtatni a dolgokon és inkább benne maradnak a fo.sban...többnyire....

én most lépnék a helyedben ha esetleg arra adod a fejed hogy kilépsz ebből,pláne ha még dögösnek is érzed magad akkor én most tenném meg a lépést...de persze ezt neked kell tudni

2011. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

A dögösséget viccnek szántam. :-)


De egyébként sem tartom magam egy bányarémnek. Szerencsémre sosem voltam az. Alapvetően volna rám "igény". Hogy ilyen rondán fogalmazzak. De itt most tényleg nem ez a lényeg. Nem azért mennék el, mert vár rám "kint" valaki. Hanem azért, mert nagyon megbántott ezzel a férjem, ráadásul sajnos volna igénye más nőre is mellettem. Nem mellesleg senkihez sem volt korábban hűséges. A megcsalás nála önbizalomhiány kérdése, mint a párterápián ez kiderült. Őt jelenleg tényleg csak a házassági hűségeskü tartja vissza, és talán lehet, hogy a megbántottságom is némileg. (Feltéve, ha tényleg visszatartja.) Ez persze lehet, hogy elég kell legyen, de az én szememből a szálkát még nem sikerült kioperálni, sajnos. :-(

Ami az önbizalomhiányát illeti, úgy érzem, amit tudtam megtettem az évek alatt (rengeteg beszélgetés, dicséret, stb.) Többet nem tudok tenni, ez már világos számomra. Egyszerűen nincs rá több képességem. A többit neki kell hozzáadnia (lehetőleg anélkül, hogy más nőhöz húzna...) Ja, s mégcsak azt sem mondanám, hogy nem szexelünk eleget vagy elég "jól". Rajtam nem múlik rendszerint. Sőt, inkább én vagyok néha hanyagolva, fáradságra hivatkozva, (de nem vészes).


Nekem konkrétan az hiányzik, hogy szálka nélkül szerethessek és viszontszeressenek. Tisztában vagyok azzal, hogy ez már így nem fog menni.


Válaszaitokból ítélve, elég nagy százalékban másképp döntöttetek volna, mint én anno.

Valószínűleg okosabban. :-((

2011. nov. 25. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!