Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy osztálytársam, akivel elég jó barátok vagyunk, de én többet érzek iránta. (szeretem) :)

Nem tudom hogy ő hogy van ezzel, bár mindig mosolyog rám, meg ilyenek, de nem tudom mi lehet. Arra gondoltam, hogy beszélek a legjobb barátnőjével (akivel szintén mondhatni egész jóban vagyok, mellettem ül kémián), hogy derítse ki nekem, hogy bejövök-e ennek a lánynak. Tudom, hogy elég gyerekesen hangzik, de nem akarom elmondani, hogy mit érzek, amíg nem tudom, hogy ő ezt viszonozza-e, mert nem szeretném tönkre tenni a barátságunkat.

Szerintetek ez jó ötlet? Ti mit csinálnátok a helyemben?

F/17


2011. nov. 25. 22:58
 1/9 BaszSzpenszer ***** válasza:
Viszket a hancúrléc?
2011. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A mostani fiúk a lehető legbénább módszerekkel rukkolnak elő! Nem is tudom, hogy miért nem tudjátok megérteni, de a lányok a nyílt udvarlásra tartanak leginkább igényt. Sokkal szórakoztatóbb, ha nyíltan és őszintén kifejted az érzelmeidet, mintha gyerekes módon a barátnőivel üzengetsz!

17/L

2011. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nagyobbat égsz vele, mintha egyből a kiszemeltnek mondod, sztem nem jó ötlet
2011. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet, 12 évesen még elmenne...

Állj oda elé ahogy egy férfi és hívd el randizni, sejteni fogja mit akarsz.

2011. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

arra számíts, hogy a csaj így is megtudja, hogy tetszik neked.

tudod a lányok mindent elmondanak a barátnőiknek, hát még egy ilyen fontos infót.

de a barátnőt kérhetnéd diszkrécióra, annyit mondj neki, hogy tetszik neked a barátnője, és nem tudja-e hogy vannak-e hasonló érzelmek részéről..


remélem érthetően fogalmaztam :D

2011. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, az elsőhöz csak gratulálni tudok! :)

Nem üzengetek a barátnőjével, csupán szeretném megtudni, hogy ha elmondom neki, hogy mit érzek, ezzel nem teszem-e tönkre méga barátságunkat is.

2011. nov. 25. 23:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért tennéd tönkre a barátságot - egy lánynak akkor is jólesik, ha tetszik neked, ha ő maga nem akar semmit. Nyugodtan add a tudtára.

Gond akkor van, ha a te részedről lenne vége a barátságnak amiatt, hogy esetleg őt férfiként nem érdekled.

2011. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mivel a legjobb bnője vissza fogja mondani. tapasztalatból mondom!:) ink küldözgess jeleket; ide-oda hívd el stb.:)
2011. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátnője úgy is elmondja neki a te érzéseidet. Vannak akkora dögök a nők hogy kibeszélnek! Nem bunkóságból, hanem mert olyan jó barátnők, ja meg megkavarják egy kicsit a sz*rt is!
2011. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!