Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exemnek szakítás után visszaad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemnek szakítás után visszaadtam a telefonomat amit tőle kaptam! Az adatokat a gyári alapbeállítások helyreállításával töröltem. Ezzel elvileg minden törlődött! Vajon vissza tud hozni adatokat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
mit? azt hogy végigkúrtad a fél falut és ez naplózva is volt?
2011. nov. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

első: XDDDD

Egyébként ajándékot ilyenkor sem illik visszaadni.

2011. nov. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Te baszott nagy bunkó vagy, leírhatatlanul nagy bunkó. Hogy adhatsz vissza ajándékot?

Ha ugyes (vagy van egy ugyes haverja,) akkor gond nélkul vissza tudja hozni, de most nem szeretném elmagyarázni, milyen eljárással.

Írtam neked választ, most KÉRLEK mesélf el, mi járt a buksidban, amiko eszedbe jutott, hogy visszaadod,

2011. nov. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
hü lye qrva istenem miért nem kaktusznak születtem, nehogy ilyen legyek!!!! 20L
2011. nov. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most nagyon nem értek valamit! Azért szapuljátok a kérdezőt mert visszaadta az ajándékot?

Nem is tudjuk mi miatt történt. Egy ismerősömtől a pasi konkrétan visszakövetelte az ajándékokat (köztük pont telefont is). A nő (nem buta kis tinikről van szó) azt mondta inkább visszaad mindent, de őt ne zaklassa ilyen ostobaság miatt. Ez is egy lehetőség.

2011. nov. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!