Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennél jobban szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennél jobban szeretnék már egy normális kapcsolatot. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ilyen kérdések nap,mint nap jönnek..de nagyon el vagyok keseredve!

Külsőre: átlagos vagyok( azért mondom hogy átlagos mert általában bejövök a fiúknak), 173cm,sötétszőke haj,nagy zöld szem(azt mondják baba arcom van) és arányos is vagyok,a mellméretem picit nagyobb a csipőmnél(100-70-95),nem vagyok modell alkat azért tudom..

Belső: vidám(lét elemem a nevetés),elég nyitott vagyok mindenre érdeklődő,de tudom hogy a hangulatom elég ingadozó és ez nagyon zavaró lehet a környezetemnek!Mint mondtam nyitott vagyok,de nehezen bízok meg igazából az emberekben.

Sok ismerősöm van emiatt,és kevés barátom..


Nagyon vonóznak találom a tűzoltókat( munkájuk miatt!),de sok elvárásom nincs: egyezzen a humorunk( nekem ez a legfontosabb) és nagyobb legyen mint én,oda lehessen hozzá bújni:)

Hol ismerkedhetnék szerintetek?

ui: tudom hogy uncsi a téma,de nekem ez az első kérdésem,és örülnék a válaszoknak!:)


21/L


2011. nov. 26. 12:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20:24 es vagyok :D na akkor már csak max a korom miatt nem jönnék be neked :D
2011. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hát valóban érdekelne honnan jött a név választás,kedves Tejbegrízeskenyér?:D


Hmm,tényleg nehezen tudom elképzelni hogy egy 3 évvel fiatalabb sráccal tudnánk egymással mit kezdeni,bár még az is lehet..mondom én sok mindenre nyitott vagyok:)

2011. nov. 27. 10:38
 13/19 anonim ***** válasza:
Sajnos nem kaphatunk meg mindent, amit szeretnénk.
2011. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

hát erre csak azt tudom mondani:

"elvtársak! az élet nem egy habostorta"

http://www.youtube.com/watch?v=ODadZXAezP0

2011. nov. 27. 11:22
 15/19 anonim ***** válasza:

23:13 as vagyok:


Én meg pont a 2-3 évvel idősebb csajokat szeretem :) A fiatalabbakkal meg a velem egykorúakkal meg annyira nem pendülünk egy húron általában...

2011. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Azt nem is csodálom..

Sajnos,nagyon sok az érték vesztett lány..

2011. nov. 27. 20:12
 17/19 anonim ***** válasza:

na, végre egy lány, aki beismeri, hogy sok :)....na de srácból is sok...azt mondanám, hogy a fiatalok között nem sok az, aki értelmes és nem értékvesztett...akikbe meg még szorult egy kis értelem, nehezen találják meg egymást...:(


még mindig a 18/F voltam

2011. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

én alapjáraton jobban kijövök a fiúkkal:) a lányok nagyon alattomosak tudnak lenni,sunyik.

Mondjuk tény hogy a fiúkat se kell félteni:P


És hát igen..a legnehezebb dolog az egymásra találás,szerintem is!

2011. nov. 27. 22:45
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha már így "elbeszélgettünk", és ha gondolod te is, adnál egy msn címet privátban? :)
2011. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!