Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny rám? Ha igen, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny rám? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom menyasszonyával jóban vagyok, ő mutatott be minket egymásnak, és jól összebarátkoztunk,mondhatni olyan,mintha a húgom lenne.(2 éve, mióta együtt vannak.) Tegnap felhozta nekem msn-enen, hogy mi- menyasszonya meg én-túlzásba visszük ezt a dolgot, és tartsuk a két lépés távolságot.Namost.

Pont a múltkor a csajjal együtt mondtuk el neki, hogy köztünk soha nem lehetne több mint barátság, mert mi ,,testvérként" szeretjük a másikat. (ráadásul én már nem egyszer mondtam a barátomnak, hogy a csaj nem az esetem, arról nem is beszélve, hogy jelenleg is hajtok egy másik csajra...) és ennek ellenére azt mondta, hogy hagyjuk ezt abba, mert őt nagyon zavarja. Kérdés: Miért zavarja ez őt, amikor tudja, hogy megbízhat bennem, és a menyasszonyában is? Vagy mégsem, és féltékeny rám? Ha igen, miért?

Tapasztaltok esetleg hasonló helyzetből fakadóan? Légyszi, normális válaszokat! Előre is köszi :)


2011. nov. 27. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán mégsem bízik meg bennetek 100%osan.. Félti a kapcsolatát a menyasszonyával, lehet hogy csak tudat alatt jött ki ez a dolog, aztán egyre csak erősödött.. Fordított helyzetben, lehet hogy téged is zavarna az eset, ha a menyasszonyod a legjobb barátoddal van ennyire jóba.. Esetleg lehet hogy az a baj, hogy a Férj/barátod nem érzi magát annyira jónak, akár beszélgetőpartnernek, társnak, mint te vagy, és ezért zavarja..
2011. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez amit az utolsó sorban írtál, már bennem is felmerült, mint lehetséges ok... tény, hogy sokkal jobban el tudok beszélgetni a csajjal, pillanatok alatt megtaláltuk a közös hangot, ami azóta is megvan. De ezért nem én vagyok a hibás... :S Vagy igen?
2011. nov. 27. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Beparázott,hogy megházasodik,majd elhagyja a nője egy 3. miatt. Egyre többet hallani ilyenekről szerintem.Erre te jóba vagy vele..és beleőrül,hogy veszít,elhagyja a nő,ráadásul a barátjáért.képzelt dolgokat lát. Ráadásul,gondolom meg kell felelni továbbra is anyós-após plusz saját szülei miatt is,nem hibázhat semmiben sem.

Javaslom,beszélj vele te négyszemközt először,hogy ez mégse rendicsek,hogy ezt csinálja,hisz legjobb barátod.Bánt a dolog,meg a mennyasszonyát is.Jobb lesz,ha kicsit ellalzul,nem kell,hogy majd férjként is ezt "játssza".

Elég stresszes lehet házasodni amúgy.

2011. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!