Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek féltékeny vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltékeny vagyok? És ha igen, van rá okom? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel jól megvagyunk (én 22, ő 17 éves), szeretjük egymást. Vele szeretkeztem először és neki is én voltam az első. Azóta többször csináltuk már, minden alkalommal egyre jobb mindkettőnknek. Megbízunk egymásban. Viszont már többször azzal állt elő, hogy van két srác és egy lány, akivel szeretné kipróbálni (nem egyszerre) a szexet, hogy milyen mással csinálni. Azt mondja, csak kíváncsiság, csak egyszer csinálná és nem titokban, elmondaná nekem. Feltéve ha megengedem. De azt mondta, így is úgy is egyszer kipróbálja. Normális, hogy emiatt kicsit rosszul érzem magam? Szerintetek mennyit engedhetünk meg a másiknak? Egyébként felajánlotta, hogy én is kipróbálhatom valaki mással, nekem viszont nincs rá szükségem (legalább is most így érzem). Ti mit tennétek?
2010. ápr. 28. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
otthagynám, mint a huzat
2010. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
megdugnám mégegyszer, és dobnám a francba, mondván, hogy kíváncsi vagyok, erre mit reagál.
2010. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
párszor dugd meg aztán kuka!
2010. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig úgy volt, hogy csajjal hármasban próbálnánk ki, úgy talán belementem volna. De legutóbb erről már szó sem volt.
2010. ápr. 28. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
mondd meg hogy akkor ha x-et a legjobb bnőjét beintézed neki popószexre akkor simán! nézd mit reagál, röhögd ki és szabadulj meg tőle!!
2010. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég gázul hangzik. Mióta vagytok együtt? Amúgy legalább őszinte a csaj. Valószínűnek tartom hogy nem nagyon élvezi a szexet, és azt hiszi hogy sokkal jobb is lehetne mással. Szerintem normális ha ettől szarul érzed magad. Nem saccolok sok jövőt ennek a kapcsolatnak. De jön majd jobb is, fel a fejjel.
2010. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem túl rég, 5 hónapja, bár nekem ez eddig rekord. :-)


Pedig úgy látszik rajta, és szokta mondani, nagyon gyakran, hogy élvezi a szexet ( hiszek neki, bár lehet naiv vagyok ), csak kíváncsi lenne azokra az illetőkre, mert egyszerűen izgatja a fantáziáját. Csak mivel nálam nincs ilyen, így nem igazán értem, azért is tettem fel a kérdést.

2010. ápr. 28. 14:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs sok választásod, ha eldöntötte hogy így is úgy is kipróbálja. Ha nagyon szerted és szeretnél vele maradni jobb ha belemégy hogy megtegye mással, feltéve ha meg tudod engedni neki, mintha a hátad mögött teszi meg. Aztán lehet hog rájön hogy mégis veled a legjobb. Persze lehet hogy ezek után meg neked nem kell már ő. Igazából a nagybetűs életre nincs recept. Én ezt tudom mondani 36 évesen. Kaland az élet, nem érdemes mindenen görcsölni. Ezt mondom magamnak is néha, mikor nagyon nehéznek tűnik:-) Sok szerencsét!
2010. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!