Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a normális Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális Lányok manapság akik komoly kapcsolatra vágynak? Csajok irjatok! Többi Lenn! 22/f

Figyelt kérdés
Egy értelmes nőnemű egyedre gondolok korban 18-22 közt legyen akinek nem csak a sexen jár az agya,akár szűz is lehet engem nem zavar csak ne legyen elszálva magátol.Vagy éppen túl sokat kérek???...de nemhinném,mert tudom h van ilyen csak várni kell.
2011. nov. 28. 17:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:

Ne mtudom, nem is érdekel.

Mindenki féreg, Én is az akarok lenni!

2011. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:

17:54--


Minek a kérdés??--Hát azért hátha megtalálja ezt a posztot és ide fog irni,és ugaynugy gondolja mint én és az illető is keresi azt az embert aki nem ba..za át folyton...azért a kérdés...

2011. nov. 28. 17:59
 13/64 anonim ***** válasza:
Én pl már nem is keresek pasit,majd jön ha itt lesz az ideje egyszer:D szerintem te se keresd majd idővel jön...
2011. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:

17:55--


ebbe a posztba látod már feltudok sorolni 3 at.ha nem buliba akkor itt vagy kitudja.Buliba sose kerestem mert tudom milyenek azok a lányok.

2011. nov. 28. 18:02
 15/64 A kérdező kommentje:

18:01--


Hány éves is vagy??Én már egyszer vártam több hónapot majd egy 3 és fél éves kapcsolatomnak lett vége.:S:SHa mindenki vár a másikra abbol nem lesz semmi,ez te is jol tudod.:D Cselekedni kell.

2011. nov. 28. 18:06
 16/64 anonim ***** válasza:
én 19 L vagyok, hmm csalódással rossz, mondjuk én is így vagyok vele,én szívesen ismerkedek ha írsz egy megyét..., mert ha mesze vagy mind1, távkapcsot nem akarok..
2011. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
23vagyok.Nekem egy éve lett vége egy 3éves kapcsimnak azóta nem találok normálist...próbáltam buliba is ismerkedni reménytelen...mki csak azt akarja...és minden lánnyal kikezdenek,aki ott van.
2011. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:

18:01


Már ne haragudj, de ez egy hatalmas marhaság!!


Ha nem keressük az ilyen lányokat, akkor mégis hogy találhatnánk meg őket és ismerkedhetnénk meg velük?!


Én nem hiszek a csodákban, nem fog a számba repülni egy normális, értelmes, szeretnivaló, hűséges lány sem!


Keresek neten, mert élőben nagyon visszautasítóak a lányok az ismerkedéstől, tapasztaltam. MÉg ha tetszettem nekik, akkori is volt bennük valami távolságtartás, gondolom, hogy egy idegen fiú megszólította őket ez elég fura, főleg itt nagyvárosban.


Nem tudom, nagyon nehéz egyedül, jó lenne már megtalálni a páromat.


De mint írtam már, a normális, hűséges lányok már több éve kapcsolatban vannak én meg nem fogom mások kapcsolatát tönkrevágni, ilyen áron nem éri meg hűséges lányt találni.

2011. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:

Ez vicces mert nekem kb.ugyan ez volt a kérdédem csak abban különbözött hogy én meg normális pasit nem találok :D

Hajjaj nehéz-nehéz.......

2011. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:

18:08 "Én nem hiszek a csodákban, nem fog a számba repülni egy normális, értelmes, szeretnivaló, hűséges lány sem!"

Te ezek szerint szó szerint zabálod a nőket

Talán tényleg nem azt kellene várni hogy a szájába repüljön a lány mert egyedül fog megöregedni :D:D

2011. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!