Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a normális Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális Lányok manapság akik komoly kapcsolatra vágynak? Csajok irjatok! Többi Lenn! 22/f

Figyelt kérdés
Egy értelmes nőnemű egyedre gondolok korban 18-22 közt legyen akinek nem csak a sexen jár az agya,akár szűz is lehet engem nem zavar csak ne legyen elszálva magátol.Vagy éppen túl sokat kérek???...de nemhinném,mert tudom h van ilyen csak várni kell.
2011. nov. 28. 17:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
Jó is lenne ha már megtaláltam volna.Épp azért írtam h nehéz megtalálni..Mert vagy mi vagyunk vakok vagy esetleg tényleg nincs még a közelbe sem..
2011. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
nekem is jo lenne,de nemhinném h vakok vagyunk mert én nyitott szemmel járok mindenhol,de sok mindent nemértek...
2011. dec. 12. 19:32
 33/64 anonim ***** válasza:
mint például?
2011. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:
hát h miért nem mernek visszanézni ha egy átlagos csajszival szeretnék szemezni és meg is probálom..azthiszi hogy bunkó vagyok vagy éppen azthiszi h nem lenne esélye nálam és csak csalodna vagy nemtudom?????...de ha ez a baj akkor a sok bunkó pasi nagyon is megtudja változtatni a nők gondolkodását és ez nagyon is döntő lehet ebben...
2011. dec. 12. 19:56
 35/64 anonim ***** válasza:
Az a baj a szemezgetések után nagy százalékában nem történik semmi.Hát igen mászkál pár lelki terroristáknak fenntartott börtönből szökött emberi egyed mind a férfi és a női oldalról.Ezek szó nélkül kifacsarnak pár szívet.De azt viszont el kell fogadniuk ,hogy többféle ember létezik a világon.Nem lehet mindenki bunkó..bár tény ,hogy lassan tényleg több lesz a lelki terroristákból..
2011. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:
de nem fogadják el vagy éppen nem akarják,én is normálisnak tartom magam de nemfigyelnek rám,és nem is vagyok csúnya mások szerint h nefigyeljenek rám:D
2011. dec. 12. 20:12
 37/64 anonim ***** válasza:
Barátocskám! Lehet neked tökéletes szemed van a már foglalt nőkhöz..:D /ne vedd sértésnek/
2011. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
kitudja,lehet nem kizárt és elfogadom de még annál is akit nagyjábol vagy látásbol ismerem haver által és tudom h nincs senkije még annál is???
2011. dec. 12. 20:26
 39/64 anonim ***** válasza:
Hát erre már konkrétabb körülírás kellene.Nem mindenki tudja jól fogadni a szemezgetéseket.Vagy esetleg rosszabb esetben nem tettszesz neki.:/
2011. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem fog tetszeni amit írok.Ez csak egy apró vélemény mindenféle támadás nélkül.

Nem egy ilyen jellegű kesergést hallottam az ismerőseimtől,

és úgy átlagban azt: nehéz ilyet találni.

Minden hiúság nélkül kijelentem, ha valaki vette a fáradtságot, és próbált megismerni, feltudtam kelteni az érdeklődését, és ha utólag tudta meg nem volt még senkim igazán, ez már nem érdekelte. De aki rohant, és döntésre "kényszerített", erőltetett tempóban, számomra unszimpatikussá vált, mert megölte a spontaneitást.

De.

Rá kellett jönnöm arra is, hogy előfordul, van aki csak azt hiszi:hogy arra vágyik, amit fentebb leírsz.

Arra vágyom, hogy arra vágyak, majd következő héten a szöges ellentétével járok kézen fogva.

Fontos tudni, hogy igazán mit akarok, és valóban erre vágyom-e, nem csak egy idealizált valóságot akarok magam mellett tudni, mert az olyan szép, és jó (lenne).

Szép napot.


20/L

2011. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!