Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a normális Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális Lányok manapság akik komoly kapcsolatra vágynak? Csajok irjatok! Többi Lenn! 22/f

Figyelt kérdés
Egy értelmes nőnemű egyedre gondolok korban 18-22 közt legyen akinek nem csak a sexen jár az agya,akár szűz is lehet engem nem zavar csak ne legyen elszálva magátol.Vagy éppen túl sokat kérek???...de nemhinném,mert tudom h van ilyen csak várni kell.
2011. nov. 28. 17:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
Jelen :)
2012. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
"jó" ilyesmit olvasni...én(és a legközelebbi barátaim)normális nőnek tartom magam...tudom,milyen a legtöbb nő(és legtöbb férfi is:)...ehhez képest úgy érzem nulla megbecsülést kaptam...
2012. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
egyet tudok: nem a discokban.
2012. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:

21:33


Megbescsülés a mai világba hát az felejtős...tapasztalatból beszélek...és kevés az olyan lány vagy srác aki ezt értékelni tudja sajnos...és nagyon szomorú h idáig jutott az emberiség...


A bunkók meg a hazug emberek meg akik kishasználják az embert na ők vannak tőbbségbe de tudom h ez egyszer meg fog változni és alul maradnak...most még élvezzék ki..

2012. jan. 19. 22:10
 45/64 anonim ***** válasza:

Én normálisnak tartom magam és nem mentem vele idáig semmire. Ennek ellenére nem fogok megváltozni.

Nem kezdem el mondani, hogy milyen vagyok, csak annyit írok, hogy az összes kritériumodnak megfelelek.

2012. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:

Én se mentem vele sokra sőt az élet is folyton átbasz...

De én se fogok megváltozni és te is nagyon jol teszed h nem változtatsz rajta hisz nem éri meg...

Ja és őrülök h kapok visszajelzést h vannak ilyen lányok..

2012. jan. 19. 22:37
 47/64 anonim ***** válasza:

Ne add fel és az is igaz, hogy az élet is átver, de ebből is lehet tanulni..... csak azért mégis rossz.

De kívánom, hogy megtaláld azt a lányt, aki téged értékel, megbecsül, szeret és olyannak fogad el, amilyen vagy! :)

2012. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
Én soha nem adom fel...de leirtál olyanokat amiket egy mai lány már nem értékel és nem fontos.Hiába vagyok jó vagy bármi kevésbé értékelik...és ha még jó is vagyok azt meg felhasználják ellenem.Megbecsülés ...ebben már nemnagyon tudok hinni.Szeretet...na az a másik fele inkább ragaszkodás van már csak szeretet már nagyon kevés embertöl kapsz.És hogy elfogadnak e??hát nemtudom....mivel a mai világba mindig találnak valamit ami éppen nem felel meg nekik vagy kifogásokat találnak így elég nehéz...ha érted mire gondolok...és akkor mondd h nincs igazam!!!
2012. jan. 19. 22:51
 49/64 anonim ***** válasza:

Nem tudom azt mondani, hogy nincs igazad, mert sajnos igazad van. :(

Csak ez fordítva is igaz, mármint hogy a fiúk se nézik semmibe a lányokat. Ez nem ellened szól, mert a fogalmazásod, meg úgy minden alapján biztos, hogy egy normális és rendes srác vagy! Csak az a baj, hogy a negatív dolgokat pont olyannak mondjuk, aki nem olyan. Szóval ezt ne vedd magadra, csak per pillanat neked tudom ezt mondani. :)

2012. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm h öszinte voltál.

Értem mit akarsz mondani,nincs vele baj..

Na m1.Ha te is szintén ilyen cipőbe jársz akkor sok sikert és majd egyszer jönni fog aminek jönnie kell.

2012. jan. 19. 23:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!