Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érezem teljesen kinevettet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érezem teljesen kinevettetem magam. Mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal egy éve vagyunk együtt.én 20 ő 32.tegnap visszautasított és egyszerűen nekem annyira rosszul esett hogy azt el nem tudom mondani.megjött a hétvégén és hát megkívánt vasárnap du-án akkor análisan akarta én meg még úgy voltam vele h nem majd este előtte megmosom magam kívül- belül.és mire én akartam volna annyit mondott h jajj ne mert ott a madzag meg minden pedig annyira akartam h neki jó legyen ő meg így reagál miközben még du-án akarta. ..hát engem az életről is lehozott..én fogom fel hülyén vagy nektek is rosszul esne? és akkor kérdezi h miért sértődök meg és h ne mártírkodjak.ilyet....
2011. nov. 28. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A barátod egy igazi seggarc, bárcsak nekem lenne ilyen odaadó barátnőm. Én biztos, hogy megbecsülnélek, mert szembesültem már az olyan partnerrel akinel mindig nekem kellett kezdeményeznem és egy idő után ez már nagyon lehangoló. Engem sosem zavart ha megvolt egy lánynak, volt, hogy konyhában csináltuk ilyenkor, utána szó szerint a köldökömtől a térdemig véres voltam....de csak röhögtem rajta utána :))))
2011. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg túlsiklani ezen. Valószínüleg csak félreértettétek egymást.
2011. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ő nem így gondolja..néha sok vagyok neki úgy érzem:/aztán az arcomba vágja h most azért sértődtem meg h menstruálok és nem dugtalak seggbe?!és ekkor már lesüllyedtem a "sárgaföldig"
2011. nov. 28. 19:40
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudok túl lenni rajta mert mindig megbánt..és persze én vagyok a rossz:/
2011. nov. 28. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:

paraszt

tök aranyos lánynak tünsz, ez meg csak kihasznál

2011. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most legalább te is tudod milyen mikor visszautasítanak!

Felesleges ezen összekapni!Tudod Én úgy vagyok vele ha van barátnőm akkor megkapom tőle amit akarok és ő is tőlem és akármikor akárhogy!

Törölközőn is lehet sexelni havi közben,elhiheted nemsok vér megy a törcsire :) És nyaltam is ki már nőt véresen az sem volt vészes.

Ha visszautasítod a párod akkor nem muszáj csak análban gondolkodni,segíthetsz rajta a kezeddel,melleddel ,szájaddal,esetleg lábaddal is.

Szerintem Téged csak azért utasítottak vissza ,mert megakarták mutatni hogy milyen rossz az ha visszautasítanak.

2011. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te tudod, miért éri meg neked egy ilyen pasival együtt lenni, mindenesetre ezek után tudod mikor kezdeményeznék nála bármit is! Nem is az a baj a leírtakból, hogy egyszer visszautasít, lehet beteg, hulla fáradt, akármi, de hogy ezek után úgy beszél veled mintha a kutyája lennél, na az már gáz.
2011. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hmm ha ismernél biztos nem ezt mondanád:) szex=lételem:) nekem éreznem kell mindig a barátom közelségét:) nem volt sokx h visszautasítottam volna..
2011. nov. 28. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!