Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak, lehet hinni egy pasinak, aki megígéri, hogy megváltozik?

Figyelt kérdés
Elhiggyem neki, vagy ez csak olyan ámítás, és úgysem történik semmi?? Az most végül is mindegy, hogy miben kell változni, csak úgy általában, tudnak az emberek egy kapcsolatban változni??? Bármiyen tapasztalat érdekel.
2011. ápr. 22. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szóval a szokásos, felszedtél egy rosszfiút akiről azt képzeled hogy meg tudod változtatni.
2011. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos (a legtöbb esetben) nem történik semmi :S
2011. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát nekem van egy barátom, akinek vannak apróbb hibái, de nem komolyak, jobban zavarják őt mint engem. Neki megy a változás :)
2011. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni.22/F
2011. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem.Kutyából nem lesz szalonna,az emberek nemigen változnak.

Az én férjem például minden héten megígéri,hogy nem hagyja szét a holmiját,és házimunkát is végez,hát persze,hogy nem tartja be:)

2011. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez attól függ. Az én barátom minden hétvégn eléggé szétcsapta magát mielőőt még összejöttünk volna( jó, 17évesen teljesen érthető..)és ez engem nem is zavart. Ami zavart az az volt, hogy gyakran cigizett. Mondtam neki, hogy ne tegye tönkre magát, így is problémája van a veséjével, ne legyen még a tüdejével is. Azóta csak nagyritkán szív, bizonyos barátaival egy-egy szálat. Szerintem tudnak változni valamilyen mértékben.
2011. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ne számíts rá, csak ámít

aki tényleg megváltozik az nem mondogatja meg hiteget hanem csinálja a változást

2011. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom szerint változnak, de csak rossz irányba.

Elsőnek: Én pl. összejöttem egy nagyon kedves sráccal, aki átment tahóba, és hiába mondtam neki, hogy én nem így ismertem meg, ez nekem nem jön be, néha 1-1 napra megint kedves lett, aztán ennyi. Feladtam.

Valószínűleg eredetileg is bunkó volt, csak ezt nem mutatta egy ideig.

2011. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok.. Rossz voltam barátnőm miatt megváltoztam. Leszaoktam arról h buliba piálok mint az állat meg cigizek. Cigi megy most is de nem annyi mint régen. Elkezdtem inkább gyúrni mert bnőmnek bejöttek ezek a fiúk. Volt h néha-néha füveztünk is esetleg pörgettük magunkat bulikba de mindenről leálltam és még a haveri társaságopmból is kiléptem csak miatta! És ő ezt úgy hálálta meg, h 2.5 év után dobott 1.napról a másikra mert nem bízik a kapcsolatba a viták miatt. És én nem tudok változni :D
2011. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én azért még bízok benne, mert már volt olyan amiben ő is megváltozott, de azt hiszem a pasiknak ez a buli elhagyás megy a legjobban(gondolom, mert azért járnak csak el, hogy csajozzanak, mikor meg már van egy barátnő, nem érdemes...). Ő is bulizós volt, és nem is csak ivott, hanem mindent kipróbált, de ezekről mind leállt, csak a cigi maradt meg, de azt sem sokat szív már, csak ha ideges...de nem ezzel van amúgy gondom.

Hanem a beszólásaival...ha szóba hozok vmilyen pasit rajta kívűl, jönnek rögtön a megjegyzések, mert nem tudja elfogadni, hogy nem csak nőkkel, hanem férfiakkal is kommunikálok...azt hiszi, h rögtön lefektetnek, ha már hozzászólok egy másik pasihoz. Azt mondja, hogy megváltozik, és nem fog ilyen megjegyzéseket tenni, nem féltékenykedik, de nem tudom erről le lehet-e tényleg szokni...

2011. ápr. 22. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!