Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sértődik be ezen mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődik be ezen mindig a barátom?!

Figyelt kérdés

Van amikor csak úgy elbambulok,és elgondolkodok.. Aztán mondom neki,hogy bocsi csak elgondolkoztam meg elbambultam. Megkérdezi,hogy"és mind gondolkodtál?"

ilyenkor néha azt mondom,hogy"nem lényeges" "teljesen felesleges dologról" de tényleg. Erre ő bedurcáskodik és akkor épp,hogy hozzám szól..Úgy csinál néha mint ha valamilyen megbocsáthatatlan bűnt követtem volna el ezzel.. Én sokra értékelem,és örülök is neki,hogy érdeklődik irántam meg kérdezősködik.Csak zavar,mikor emiatt besértődik..


16/L 16/F


2011. nov. 29. 22:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
-d
2011. nov. 29. 22:45
 2/11 anonim ***** válasza:

A nők nehezen értik meg a ti kis "nothing box"-otokat. Mutasd meg neki ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM

2011. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nemtom...az én barátom is szokott ilyet...
2011. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert nem figyelsz rá, vagy pedig mert úgy érzi kizárod a gondolataidból. Bármilyen lényegtelen dolog mond el ha ettől ő jobban érzi magát.
2011. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A barátnőm is megszokta kérdezni, tőlem ugyan ezeket.

Akkor én azt mondom neki, hogy egyetemi feladatokon gondolkozom el, meg egy-egy definíción és akkor általában ráun.

2011. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, vmit félreértettél, mert a kérdező lány. :D
2011. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva lehetséges, hogy nagyon szerelmes beléd, az érzelmei irányítják teljesen, nincs józansága, még ha fel is tudja mérni a terepet, tudja, hogy mi a helyes döntés akkor sem képes azt választani, mert mint említettem, az érzelmei uralják őt. Ebből a rövid időszakból kitörni (ha már egyszer benne vagy) pedig irtózatosan nehéz, hatalmas lelki erő kell hozzá, hogy kibújj az érzelmeid alól. Én se szoktam megtenni. Sodródok az árral, úgy könnyebb is, meg így van rendbe számomra.

Ebből kiindulva féltékeny lehet, elég magas mértékben. Ahogy nincs sötétség nélkül fény, úgy nincs gonoszság nélkül szeretet, mert egyből származik, hajszálnyi a különbség, igazából nincs is különbség közte, mert minden egy. Ahogy a békének sincs értéke háború nélkül, a boldogságnak sincs szomorúság nélkül. De nem akarok belemenni életfilozófiába. Visszatérve gondolhat a beteges féltékenységéből adódóan olyanra, hogy más pasikat bámultál, vagy megcsaláson gondolkoztál és nem vagy vele őszinte. Szélsőséges példák, de magamról tudom, hogy előfordulhatnak ilyen alaptalan féltékenységek a túláradó szeretetéből.

Persze lehet, hogy nem erről van szó.

2011. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azon sértődik meg hogy nem mondod el, nem azon hogy nem figyelsz rá :P
2011. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Uhh, tényleg, elnéztem xD Bocsi. (Lehet a napi 3-4 óra alvás nem elegendő...)

Viszont a lényeg ugyanaz: nem érti, hogy nem azért mondod, hogy semmi, mert tényleg nincs semmi lényeges, és nem kizárni akarod a dolgokból. Ha megmutatod a videót, és elmondod, hogy arról van szó, mint annál az ominózus résznél, felgyulladhat a kis lámpa a feje fölött.

2011. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nastic ***** válasza:
mond hogy egy hatalmas néger brére gondoltál, lehet azt fogja mondani hogy olyan jó hogy őszinte vagy
2011. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!