Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne higgyek? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne higgyek? A barátom az exének írogat.

Figyelt kérdés

A barátomnak volt egy bnője, aki nyáron szakított vele. A barátom (legyen Géza) nagyon rosszul lett miatta, teljesen összeomlott. A lány (hívjuk Borinak) nem fogadta vissza. Pár (de max 2) hónapra rá összejött velem. Láttam rajta, hogy még mindig azon rágódik, amit Bori mondott neki (hogy nem elég jó, nem lehet szeretni, stb.). Bori meg is fenyegette, meg minden. Szóval összejöttünk és egy hónap múlva már minden tökéletes volt. Mondta, hogy engem sokkal jobban szeret már most, mint Borit valaha.

Most már 4 hónapja járunk, de mikor még csak 3 hónaposok voltunk, észrevettem, hogy a szobájában még mindig elöl vannak, amiket boritól kapott. de MINDEN. A szívecskés kutyustól elkezdve a vonatjegyekig (!!!) minden...! Rákérdeztem, és nem értette, miért baj, hogy elöl vannak. Én ebből azt szűrtem le, hogy még mindig fontos neki.

Persze, nem dobta ki őket, pedig látta rajtam, hogy nagyon rosszul esik. Ja, mellesleg a sz.gépe még mindig tele van a közös képeikkel (a mieinkkel is).

Egy hete bejelentette, hogy borival álmodott. Mondnom sem kell, mennyire rosszul esett. De megbeszéltük, hogy biztos azért, mert bejelölte facebookon.

De ma mondta, hogy írt neki.



Elmondom, hogy volt, amin nagyon kiakadtam:

azt állította, hogy bori jelölte be, de ez nem igaz, mert géza tette (tudom a fb jelszavát és megnéztem). Láttam, hogy ismerőse, kijelöltem.

Aztán ma megint bejelölte borit és mikor visszaigazolta, még levelet is írt, hogy köszöni a bejelölést.


Nos, én alaposan kifaggattam a barátom, hogy jelent-e még vmit neki bori, de váltig állította, hogy nem. Ma majdnem mindent kidobtunk együtt, ami a lányhoz kapcsolódik.


Egyébként tudom, hogy szeret és nélkülem nem is tudna élni, de ez a dolog nagyon zavar.



aggódnom kéne? Vajon jelent valamit? Mit gondoltok? Fontos-e neki még bori? Vagy tényleg csak azért írt az üzifalára és azért jelölte be (amit nem ismert be), mert nem akar vele rosszban lenni? (ugyanis ezzel érvelt, hogy nem akarja, hogy bárki is utálja őt, legyen szó akárkiről)

Nagyon zavar a dolog és mikor megtudtam, sírva fakadtam. Pedig nem vagyok az a hisztis p*csa típus.

de egyszerűen imádom


Őszinte válaszokat kérek szépen!!

Ja, és még valami: még nem mondtam el neki, hogy tudom, hogy 2x is ő jelölte be és hogy írt neki (mert azt mondta, hogy nem írt, de írt és írt az üzenőfalára is /kirakott egy számot/)


nagyon rossz kedvem van.

segítsetek!!


2011. nov. 29. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
de azt azért ne felejcsd el jo igazad van amit itt leirtál de azt ne feledd hogy elötted vele volt ! és azért nem ojan könnyü ám elfelejteni azt tudnod kell a fiuk sokkal hoszab idő után felejtik el az ijeneket :) bizz meg benne ! :)
2011. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem veled csak vígasztalódik.. Egy srác ennyi idő alatt nem heveri ki ha kirakják.. Adj neki egy kis időt, biztos szeret téged is, de ha továbbra is írkál az exnek, sosem fogja elfelejteni, és csak felemészti magát, és lehet hogy vele együtt a kapcsolatotokat is.


Nem csodálom hogy ideges vagy, én is az lennék..


F/16

2011. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

szinte biztos vagyok benne, hogy engem jobban szeret, mert én többet adok neki (az exe nem mutatta ki, hogy szereti, sokat veszekedtek, stb.)

és párszor be is igazolódott, hogy mennyire fontos vagyok. Szépeket mond, és mikor (ritkán) "bedurculok", akkor sírós hangon kéri, hogy ne forduljak el, és nagyon aggódik, hogy elhagyom. A múltkor pityergett is miatta, mikor bori miatt besértődtem egy kicsit



egyébként hogy tudhatnám meg, hogy csak vigasztalja magát velem? :S

2011. nov. 29. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet szeret és valamiért néha még mindig a múlton rágódik,de csak ennyi.

Ez olyan, "nem nagyon tudok mit mondani" helyzet.

Biztosat mi nem tudunk mondani. Amúgy megértem az aggódásod.:S

2011. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

azt is mondta még, hogy egyedül nem lett volna képes kidobni a dolgokat, amiket tőle kapott, mert sok szép emlék fűződik hozzájuk.

Megkérdeztem, hogy velem is vannak-e és azt mondta, hogy persze, sőt! több is, mint borival


de nagyon szar kedvem van.. :'(

2011. nov. 29. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen megertelek es igazad van!lehet hogy szeret teged de talan ö volt a nagy szerelme es nem te..az hogy egy szamot rakott ki a falara..hat azt gondolom hogy közös szamuk lehett es meg nem felejtette el.:(
2011. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is meg van csomó dolgok előző barátnőktől. És nem azért mert jelentenek valamit, hanem mert tetszenek, praktikus dolgok.


Lehet még nem heverte ki az előző barátnőt, de ha megtudnám, hogy a barátnőm kutakodik a leveleim között, törölget embereket, stb., akkor hamar exxé válna.

2011. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lennék annyira biztos abban, hogy szeret. Nekem volt egy 4 hónapos kapcsolatom, amikor elhitette velem a pasi, hogy szeret. Mondogatta, ölelgetett, mindig hazakísért, aggódott értem, aztán bevallotta, hogy ő egész életében csakis az exébe volt szerelmes, aki folyton bántotta, megalázta, és jó nekem, hogy én az tudok még lenni.

Persze lehet másként is, de nekem úgy tűnik nem felejtette el az exét, nem normális amit csinál. Ha nem érezne semmit iránta, nem tagadta volna le, hogy ő jelölte be őt facebookon, hisz valóban ismerőse, nem lett volna baj, de mégis hazudott neked, ami gyanús. Én nem bíznék benne ezek után.

2011. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!