Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves férfi vagyok. Adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi vagyok. Adott egy pofont a párom, reakcióként én is adtam neki egy pofont. Szerinted helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 23:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
50%
Na ne már! A nők állandóan azzal jönnek, hogy nem szabad megütni egy nőt. És ha ők ütnek??? Itt nem arról van szó, hogy leb*szok neki egy akkorát, hogy menetet vág a takony a nyakán, hanem figyelembe véve az arányokat egy "nevelő" jellegű pofon. Ha a nő megüt, akkor bizony meg kell tanítani rá, hogy hol a helye...a konyhában :D
2011. nov. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
helyesen.
2011. nov. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 napietus ***** válasza:
igen. akció-reakció. Newton. úgy látszik a nőd beteg volt, mikor ezt tanulták :D
2011. nov. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 napietus ***** válasza:
ja, és igaza van annak aki írta, hogy közönséges ez a viselkedés. az övé is, a tied meg ennek a következménye.
2011. nov. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

van egy ó maláj mondás:


"Verd meg az asszonyt hetente és béke lesz a házban, de ne verd meg nagyon különben nem lesz béke az egész faluban"

2011. nov. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
47%

Nem érdemelte meg! Attól még nem változik semmi a dolgokon. Egy nőt megütni egy férfinak gyáva dolog!


29/F

2011. nov. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ha megérdemelted de ő nem akkor nem!!!!
2011. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
29F voltam!
2011. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
16%

Nem cselekedtél helyesen. Kettőt kellett volna adnod, egyet jobbról, egyet balról, a nyomaték kedvéért. Utána irány a legközelebbi ügyvéd, és bontópert a nyakába a moslék ribizlinek.


Szintén 30/F.

2011. nov. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy férfinak nevezhető ezek után. jó, persze, ha te voltál a sértett a pofozást kiváltó témában, akkor némileg jogos, de ilyet nem szép dolog tenni.

Én még sosem pofoztam fel a barátom, de ha kiderülne, hogy megcsal, vagy nagyon megaláz, akkor nem sajnálnék tőle egy sallert. ha pedig még vissza is ütne, na akkor többé nem látna, az biztos.

lásd be, h ha csak nem kickbox bajnok a barátnőd, az erőviszonyok igenis mások.

kisgyereket pl én sem ütnék arcon, bármit is tett.

2011. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!