Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves férfi vagyok. Adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi vagyok. Adott egy pofont a párom, reakcióként én is adtam neki egy pofont. Szerinted helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 23:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Mint előbb írták már, nem ismerjük a szituációt így nehéz véleményt alkotni. Szerintem semmilyen körülmények közt nem kéne két ember közt odáig fajulni a dolgoknak, hogy bármelyikük pofont ad. Mindent el lehet intézni egy normális vitában... Testi sértés nélkül. Fiút megütni megalázó a fiú számára, lányt meg egyszerűen taplóság.
2011. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon jól tetted, kérdező.
2011. dec. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
45%
férfi nőt NEM ÜT MEG!! ez alapszabály! akarmit is csinal! te nem vagy ferfi.. remélem h jol otthagyott..
2011. dec. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
35%
Édesanyád biztos nagyon büszke a nevelésére! Szégyeld el magad! Semmi önuralmad? Gusztustalan gyáva vagy! férfit a helyedben nagyon erősen zárójelbe raknám!!
2011. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
20%

Ezt hívják olaszos veszekedésnek.

Hmm. Nem szép dolog, ha egy nő keze eljár, de a kapcsolat kettétörik, ha a férfi viszonozza a pofont.

Sajna neked nem kellett volna ütni, ez egy szabály.

A nő üthet, a férfi nem. De mint mondtam, jobb lenne, ha a nő sem verekedne.

2012. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Jól tetted, mert olyanok mint a kobor kutyák:)) egyszer adtál enni neki és utánna nem hagy békén, szóval nem üttél volna vissza akkor egy idő mulva ismét az lenne :)
2012. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
szerintem nem szép dolog megütni egy nőt. én elítélem. szavakkal kell bántani, hidd el, sokkal jobban megfogja azt bánni, pláne, ha te mondjuk NEM ütöd meg. :) --Chocky--
2013. ápr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!