Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap azt mondta a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap azt mondta a párom, hogy neki mindegy hogy vele maradok vagy nem. Ha elhagyom egyedül marad és kész. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy nem szeret és nem is érdeklődik irántad.
2011. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Tapasztalat!Nem sz6eret igazán,vagy csak a Dacc beszél belőle!
2011. nov. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Egy kapcsolatot mindig az irányít, akit kevésbé érdekel.

Gondolkozz el ezen.

2011. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Sztem ez a mondat többféleképpen is érthető. Függ attól milyen helyzetben hangzott el. Nem mind1 h pl előtte poénkodtatok vmin, és utána, vagy veszekedés után hangzott el stb.

Lehet h csak azért mondta, h érezd h megsértődött, és sajnáltatni akarja magát azzal h azt mondja h akkor egyedül marad majd. Lehet megbántottad. Ezért lenne jó tudni h pontosan milyen szitu volt előtte:)

2011. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Megzsaroltad a szakítással?

Ha igen, akkor jó választ adott, de ez mégis a kapcsolat végét jelzi.


35/F

2011. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
első+1
2011. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem szeret.
2011. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom milyen ember a barátod, az enyémtől is hangzott már el ilyesmi, mikor tudom hogy nagyon nagyon szeret. Nála egyszerűen ez azt jelzi, hogy simán elnyomja az érzelmeit, ha úgy látja, hogy nekem, vagy neki jobb lenne a másik nélkül elég reális látásmódú.

De lehet, hogy tényleg nem szeret igazán, neked kell ismerned a barátodat

2011. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
csak elmondtam neki,hogy ha nem változtatunk egyes dolgokon,akkor nincs értelme a kapcsolatnak,mert én csak szenvedek
2011. nov. 30. 11:54
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez azt jelenti, hogy nem zavarja, ha egyedül marad. Sokan azért félnek kilépni egy kapcsolatból, mert akkor egyedül maradnak. Nélküled képes lenne élni. Ezek szerint nem Te vagy neki a nagy Ő, de azért elvan veled. Ha neked így megfelel a kapcsolat, folytassátok, ha nem tetszik, hogy cserélhetőnek, vagy nélkülözhetőnek tart, akkor hagyd el.
2011. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!