Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem egyátalán? (részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem egyátalán? (részletek lennt)

Figyelt kérdés
Nos a barátommal 2 hete vagyunk együtt.. Hétvégente találkozunk.. De mikor nincs velem ugyérzem mintha nem is járnánk, és van h mikor nem vagyunk együtt más fiúkkal jobban elvagyok.. Ha msnen beszélünk mindig összeveszünk, néha féltékeny vagyok.. De mikor vele vagyok úgy érzem csak Ő létezik és senki más, mikro velem van úgy érzem h Őt szeretem eddig a legjobban az összes eddigi pasijaim közül, mikor összeveszünk sírok, volt h már számoltam hány órája enm láttam,. egyszer sírva fakadtama suliba mert annyira hiányzott.. Már elsem tudom képzelni h mással járjak, beleszerettem. Még nem ismerjük annyira egymást.. Lehet ez a gond ?
2010. márc. 28. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 hét után normális, hogy még nem alakult ki teljesen a szeretet és a kötődés köztetek, ahhoz többre van szüksége egy embernek. Viszont a veszekedést, féltékenykedést próbáljátok megoldani, mert azok a már kialakult érzelmeket is alááshatják.
2010. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak meg ne tudja ezt az a pasi, különben ellened felhasználja.
2010. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Csak meg ne tudja ezt az a pasi, különben ellened felhasználja."


Mi van? Mekkora büdös kurv@ vagy te, bazz.

2010. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Noss!


1-es válaszolónak igaza van csak 2 hete jártok. Nem minden kapcsolat szerelemmel kezdődik, van ahol idő kell ahhoz, hogy komoly érzelmek kialakuljanak, az hogy ilyen korán már viták vannak az viszont nem jó. Próbáljátok nyugodtabban megbeszélni a dolgokat, és beszéljétek meg azt is, hogy "te figyelj mi a francért veszekszünk mi egyáltalán", töltsetek együtt több időt ha lehet, menjetek el többet kettesben, járjatok el egymáshoz, beszélgessetek arrol, hogy melyikőtök mit vár el egy kapcsolattól, mi az ami nektek már féltékenységre tenne szert. stb stb. Éreztessétek a másikkal, hogy ő fontos nektek.

2010. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A második válaszolót nem értem..

Ha helymben lennél biztos nem ilyeneket írogatnál ;)


a többieknek köszönöm, azthiszem mostmár tudom mit kell tennem.. amugy most anggyából jól meg avgyunk, minden okés, már nem veszekszünk :) Talán rendbe jön minden..

2010. márc. 29. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!