Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy újra megcsal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy újra megcsal. Hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés

A barátnőm tavasszal megcsalt párszor. Amikor nem találkoztunk volt, hogy orálisan elégítette ki az egyik haverját, aki nagyon rá volt kattanva. Egy ideig még nem tudtam ezekről 1-2 hónapig megcsinálta, aztán az a srác elmondta nekem végül, hogy a kedves barátnőm akit olyan jó kislánynak hiszek, többször leszopta, sőt le is feküdt vele 2x. Kb vele (is) járt... utána barátnőm öngyilkos akart lenni, hogy ne hagyjam el, végül megbocsátottam, azóta nem tette meg ugyanis albérletbe összeköltöztünk nyáron. Viszont hiába volt bocsánat, de nem tudok bízni azóta sem benne. Félek és ha nem vagyok otthon csak arról agyalok, hogy kit elégít ki orálisan majd megint és kivel találkozgat még nem vagyok otthon... szeretni szeret azt állítja szexuálisan bizonygatja, ugyanis egy nap 2-3 orál, vagy sima szex is van ha akarom... de én nem bízom benne. mit tegyek?

20/f


2011. dec. 1. 12:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

a barátnőd hány éves?


egyébként kib.aszott gyorsan dobd, rúgd ki, hagyd el, lépj le tőle mert újra megteszi és újra ezzel az indokkal fog visszaélni.


lépj le!!!!!!ui: 1 kib.aszott nagy

K

U

R

V

A

2011. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 bánomisén ***** válasza:
86%
Bizalom nélkül nem működik egy kapcsolat. A mondat folytatása szerintem adja magát.
2011. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotoknak így nem sok jövője van, hogyha hiányzik a bizalom. Próbáljatok erről sokat beszélni, a te érzéseidről, a többit az idő megoldja. Ha nem, akkor nincs értelme folytatni
2011. dec. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy a legnagyobb hülye a világon. A csajod meg egy ribanc. Ott használ ki ahol akar, tudod jól hogy aki képes megcsalni az meg is fog amint jön egy jó pasi... és fog még jönni bőven. Keress egy értelmes nőt, ne ilyet. Sose fogsz megbízni benne és ez ellen nem tehetsz, érthető is. És nem is érdemli meg hogy bízz benne.
2011. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Talán szakíts vele...Egy ekkora rib*nccal eleve össze se kellett volna költözni,m jó nagy gyökér vagy, már bocs.
2011. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
mert azt hittem, hogy ez talán megerősíti a bizalmamat, de sajnos nem :(
2011. dec. 1. 12:33
 7/18 Pinocchio ***** válasza:
Az alja nép mindennapjaiXDEzt én nem erőltetném a helyedbe tovább.
2011. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ja amúgy 19 éves a párom
2011. dec. 1. 12:35
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne hagyd el, csak keress mást. Akkor hagyd el, amikor már találtál mást. És igen, ez nem tisztességes vele szemben. Amit ő csinált, az az volt?
2011. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
És ne gyökerezzétek le a kérdezőt. Lehet tényleg szerelmes, az is lehet, hogy régimódi, vagy éppen hogy nem régimódi, és nagyon is a jelenben él, ezért fél az egyedülléttől. És igaza van. Én is, a mostani fejemmel, inkább együtt maradtam volna az exemmel, bár rohadt nagy r*banc volt, de még mindig jobb volt, mint egyedül.
2011. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!