Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy újra megcsal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy újra megcsal. Hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés

A barátnőm tavasszal megcsalt párszor. Amikor nem találkoztunk volt, hogy orálisan elégítette ki az egyik haverját, aki nagyon rá volt kattanva. Egy ideig még nem tudtam ezekről 1-2 hónapig megcsinálta, aztán az a srác elmondta nekem végül, hogy a kedves barátnőm akit olyan jó kislánynak hiszek, többször leszopta, sőt le is feküdt vele 2x. Kb vele (is) járt... utána barátnőm öngyilkos akart lenni, hogy ne hagyjam el, végül megbocsátottam, azóta nem tette meg ugyanis albérletbe összeköltöztünk nyáron. Viszont hiába volt bocsánat, de nem tudok bízni azóta sem benne. Félek és ha nem vagyok otthon csak arról agyalok, hogy kit elégít ki orálisan majd megint és kivel találkozgat még nem vagyok otthon... szeretni szeret azt állítja szexuálisan bizonygatja, ugyanis egy nap 2-3 orál, vagy sima szex is van ha akarom... de én nem bízom benne. mit tegyek?

20/f


2011. dec. 1. 12:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

az ilyet nem a páromnak hívnám, hanem l*tyónak, akinek pénzt szoktak fizetni...

Engem is megkísértett már jónéhányszor a sors, de tudok ellenállni, mert tudom, hogy még egy ilyen imádnivaló férfit mint a párom, soha nem fogok találni. Látod, én ellen tudok állni, a te "párod" nem.. Hogy miért? Mert NEM szeret, ha szeretne, nem lenne képes ilyet tenni.


Te kedves fiúnak tűnsz, keress mást, mert ezt nem érdemled meg, amit ez a "nőnek" csúfolt akárki csinál veled...



20N

2011. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ja amúgy 3 éve vagyunk együtt a párommal.


Előző voltam


20N

2011. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Aki szerit jobb egy r*banccal együtt lenni, mint egyedül, az meg is érdemli, amit kap. Ekkora marhaságot.
2011. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát, én a helyedben kiraktam volna. Ha tényleg annyira szeretne, nem szopott volna le mást..


Egyszerűen rakd ki a szűrét, mert fél-egy év múlva újra megteszi. Higgy nekem, tapasztalat.

2011. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

aki egyszer megteszi az maskor is megfogja pajtas.

egyedul nem jo,de jobb a biztos semmi,mint az idegorlodes,a bizonytalansag.

majd jon masik.

2011. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Íme egy remek nyitott kapcsolat kezdete. Beszéld meg vele, hogy te is félrejárnál ha adódik, sőt ha van valami igazán belevaló barátnője akkor időnként hazavihetné hozzátok az este eseménydúsabb eltöltése kedvéért.
2011. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hasonlóan jártam Én is, adta a szépet és normálisat a szolnoki csaj. A vicc az hogy arcra meg így elsőre nem jött le, tök aranyos normális lánynak ismertem meg. Viszont utána rájöttem mekkora ösztönlény és forgatta a szavakat, hogy neki legyen jó mindig. Egy önző csaj volt sírt nekem minden, az elején még hittem is neki, de utána rájöttem hogy mindig is voltak mögöttes gondolatai. A megérzésem nem csalt és átláttam rajta vége lett az egésznek... Így utólag azt mondom szerencsére, mert nem idegeskedem fölöslegesen.

A tapasztalat azt mutatja, hogy vagy nem kapnak az ilyen lányok megfelelő erkölcsi neveltetést (otthoni gázos körülmények ital stb... vagy a szülők is félre...). A másik az hogy a vérükben van (sajnos ez is létezik)és annyira kívánják a szexet, hogy idegen fiúk 2 beszólásától nedvesedik a bugyijuk. Később meg rinyálnak, hogy mit tettek. Azt mondom neked kíméld meg magad az ilyenektől, mert a bizalmat eljátszani könnyű és visszaszerezni nehéz. A Te esetedben lehetetlen neki, mert idővel megint meg fogja tenni és Te nem lehetsz mindig ott mellette!!! (amikor meg filózól, hogy szakíts vele gondolj arra: amikor más f....a volt a szájában meg előtte amikor élvezte a helyzetet ahogy befűzték Ő egy percig sem gondolt rád!!! )

2011. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Lifeishard ***** válasza:

Figyelj Tesó!


Marhára igaza van az előttem szólónak: amikor mást szopikázott, nem gondolt Rád. Nem egyszer csalt meg, hanem TÖBBSZÖR, ráadásul ÉRZELMILEG is ZSAROL (hogy öngyilkos lesz).

Egy megcsalást még TALÁN meg lehetne bocsátani, de egy sorozatnyit...

Nem azzal bizonyítja, h szeret, h bármikor szexel Veled - a szerető is hasonló "képződmény", csak nincs mögötte érzelem.

Nincs már meg a bizalmad benne. Lehet, h "jó útra tér", de nem valószínű. Én nem folytatnám.

2011. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!