Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a horoszkópunk szerint nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a horoszkópunk szerint nem illünk össze, az a valóságban is biztos úgy lesz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lehet mindent a horoszkópra alapozni, de ijesztő, hogy mennyire igaz az, amiket rólam leírnak. Most komolyan, abból szerintetek csak rossz sülhet ki, ha én érzelmes, hosszú távú szeretetre vágyó rákként pont egy nyilasba vagyok szerelmes, aki elvileg a rövidebb szerelmi fellángolások, és a kötetlenség(szabadság) híve? Indokoljátok meg léci a választ!
2011. dec. 1. 22:02
1 2
 11/18 Panda Péter ***** válasza:
"a horoszkóp már tudományosan is bizonyított, lásd relitivitás elmélet" ez ugye valami jó kis aranyköpés? :)
2011. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nehogy valaki komolyan vegye amit írtam, irónia volt!
2011. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Kingaa1 ***** válasza:
Na, a nyilasról azt irják hogy hazugok, akkor miért tartanak őszintének, de abszalutmindenki? na ??? s ha én egy nyilas vagyo akkor sem bakkal sem szűzzel "nemszabadna" együtt legyek, mégis egy szűz vette el a szűzességem és másfél évet még "űztük az ipart" s egy bak, aki nem is illik a horoszkópjához vele vagyok, holott csendesebb kellene legyen, és teljesen ellentéte mindennek. Nehogy már erre alapozz..
2011. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen. Az ezotéria alapjába véve a megmaradt tudásvárunk volt, legnagyobb része a spiritualitás, a való életről szólt, nem pedig arról az életről, amit most élsz. Sajnos a tudjuk kik a feje tetejére állították az egészet. Hogy ne ébredj fel. Bár arról sincs semmi fogalmad, hogy most miben vagy benne, de arról sem, hogy a való élet micsoda. Onnan tudom, hogy ilyen istenverte elmebeteg kérdést tettél fel.
2011. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Őszintén? Igen, a csillagjegy sokat elárul. 10 éve kezdtem foglalkozni ezzel, es a tapasztalatom 100% a azt mutatja, hogy a talaló csillagjegyekből lesz hosszú távon is pár. Attól, amitől komolytalan a csillagjegy megnevezése, attól alapvető emberi vonáaokat takar, ami sokéves tapasztalat alapján született. Persze mindenki egy kicsit más, erre van kitalálva az aszcensens, hogy magyarázatot nyerjen a tény, hogy miért komplexebb egy ember személyisége. A hókuszpókuszban én sem hiszek, viszont ez olyan, mint egy személyiségteszt, ami nagy valószinűséggel talál. Mondd csak, téged nem jellemez a horoszkópod? Ha szkeptikus mardtál, akkor töltsd ki a 94 kérdéses személyiségtesztet, a párod is, és hasonlitsátok. Ezt pszichológusok készitették. Ugyanazt mondja, mint a horoszkóp. Csak itt nem rák meg nyilas van, hanem isfj, esnt és társai. Alma, körte, nem mindegy végülis az elnevezés?
2011. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 20
2011. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülye vagy, akkor tényleg hagyd ott szerencsétlent. A horoszkópok csak felszínes baromságok, amiket bárkire rá lehet fogni.
2011. dec. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én is nyilas vok,de amit írkálnak a horoszkópban jellemzést az egyáltalán nem igaz rám.Ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel!
2011. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!