Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból szerelem, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem, majd szerelmből barátság. Van ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel bizonyos külső tényezők miatt évekig csak barátok voltunk. Aztán volt egy baráti nyaralás, amire mindektten elmentünk, és eléggé összemelegedtünk. Barátságból szerelem lett. Legalábbis két hétig, amíg a nyaralás tartott. Azonban részemről azt hiszem csak egy fellángolás volt. Részéről nem. Ő közös jövőt tervez. Én nem akarom. Szeretném, ha része lenne az életemnek, de csak úgy, mint eddig: egy barátként. Nem akarom elveszíteni, és nem akarom megbántani. De nem tudok vele "úgy" lenni. Van rá esély, hogy újra barátok lehetünk? Vagy ez már elúszott? Mit csináljak?

21/L


2011. dec. 2. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Férfi, nő között nincs barátság ... valaki mindig többet akar.
2011. dec. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nincs.
2011. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esély mindenre van... Én szeretek olyannal is barátként együtt lenni, akivel hosszabb ideig párkapcsolatban éltem... De ez embertől függ, ha ő nem tud "kiszeretni" belőled, akkor csak fájni fog neki hogy nem kap többet, mint amit akar...Vagy hogy ne veszítsen el azt mondja hogy jó legyünk barátok...(közben meg reménykedik hogy majd csak beleszeretsz) Szóval rajta múlik, hogy sikerül-e kiszeretni belőled hogy csak barátok legyetek...
2011. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mac8 férfi és nő között van barátság! énekes vagyok, és imádom az együttesem összes tagját, és a dobosom a legjobb barátom! Barátnője is van, és őt is imádom! A dobosommal tudok mindig mindenről elbeszélgetni, és a szar helyzetekből is ki tud rángatni. De ez nem több barátságnál, részéről, és részemről is! (sőt nekem 90%ban csak pasi barátaim vannak, nők kevésbé) amúgy az előző voltam 24/L
2011. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Áltasd magad :-( Sajnos többnyire ezek évek múlva derülnek csak ki, ha kiderülnek egyáltalán. Tipikus és láttam rá példát: jó barát volt, barátnője volt, de csak azért mert nem mert a barátságon túllépni. De remélem ilyesmi veled nem fordul elő, komolyan.

Egyébként próbáld ki: dobd fel valamelyik fiú barátodnak, hogy lenne kedved hancúrozni egy éjszakát vele. Hányan mondják, hogy inkább ne, mert nem fér bele a barátságba ...


37/F

2011. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!