Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam, mivel engesztelh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam, mivel engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés

Két hete vagyunk együtt, de eddig sajnos csak 1 szer tudtunk találkozni.Minden rendben volt, szépen alakultak a dolgok, mígnem megbeszéltük, hogy csütörtökön, pénteken,szombaton, és vasárnap együtt leszünk! Közben beteg lett, és én is megzuhantam egy kicsit miatta is, hogy beteg meg más dolgok miatt is, és ma összevesztünk, mert bunkó voltam vele egy kicsit. Nem tudom elérni :S ki van kapcsolva...

Írtam neki levelet, bocsánatot kértem! Mivel engesztelhetném ki őt? Nagyon szeretem nem szeretném elveszíteni őt!


2011. dec. 2. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hete vagytok együtt de csak egyszer találkoztatok??
2011. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen mert én a suli mellett is dolgozom,8-9 körül érek haza ő meg beteg lett és nem akart megfertőzni meg ilyesmik.....
2011. dec. 2. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
hát hallod ha az első hetekben balhézol az nagyon gáz ... nem szeretik a pasik
2011. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a srác....$$$$
2011. dec. 2. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez ciki... 2 hete vagytok együtt de csak egyszer találkoztatok? Neten jöttetek össze vagy mi? Szerintem az hogy írtál neki bőven elég... Mást nem nagyon tudsz csinálni, ha ki van kapcsolva.
2011. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!