Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én veszem túl komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én veszem túl komolyan a dolgokat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat, már 1 éve együtt vagyunk.Jól megvoltunk amíg húga nem lakott otthon.De a pasiával szakítottak és végleg hazaköltözött.A régi barátaival nem tartja a kapcsolatot,mert az anyja nem engedi,meg ő sem akarja.Semmi bajom nem lenne vele,de állandóan a barátomon lóg,ha megbeszéljük,hogy talizunk jön ő is bárhova megyünk.Az anyja eleinte nem is örült neki hogy "ne járjon velünk kocsmába", pedig nem is kocsma ahova menni szoktunk,most viszont örül, hogy a bátyjával van és nem a haverjaival.Ha a barátoméknál vagyunk állandóan bejön hozzánk,minden filmet vele nézünk soha nem vagyunk kettesbe csak ha alszunk.És az a legrosszabb,hogy a barátomat nem is zavarja én meg nem is nagyon merem mondani,mert tuti bepikkelne rám.Arról nem is beszélve hogy eddig mindíg felhívott ha a törzshelyünkre mentünk de mostanába kimegy a hugicájával és vagy szól nekem vagy nem.Annyira szarul esik,tök elhanyagolva érzem magam és már féltékeny is vagyok.Ez normális?És amikor eleve így találkozunk,hogy már idegesen megyek hozzá,hogy megint mi lesz,akkor mindenre ugrok és összeveszek vele.Pl. ha megnéz 1 csajt vagy még megjegyzést is tesz akkor teljesen kiborulok már feleslegesnek érzem magam.A barátaimat "lepattintottam" (még amikor csak ketten voltunk) már nincs is...abba belese merek gondolni mi lesz ha vége lesz.
2008. márc. 25. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg vedd lazábbra a dolgokat. Elvégre csak a húga. Köztük úgysem lehet semmi.Elvégre te vagy a barátnője. Valahogy azért próbáld meg lekoptatni, mert az tényleg nem jó hogy mindig veletek van. Engem is idegesítene. Azért szépen elbeszélgethetnél a pároddal, hogy te kettesben szeretnél vele lenni.Biztos meg fogja érteni. Az idegeskedést pedig felejtsd el, mert az nem vezet semmi jóhoz.
2008. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem lehet az h kicsit el van laposodva a kapcsolatotok?? lehet azért nem zavarja a párodat h ott van mert téged sem érez magához elég közel.pl a kapcsolatotok intimitása abszolut nem tartozik a hugára. mi lenne ha egyszer ő menne hozzád és kicsit felélesztenétek a kapcsolatotokat.

de szerintem azért bszélj a pároddal. ha ugy érzed h a kapcsolatototk a vége felé jár akkor pedig keres barátokat ők minidg fontosak. akár van barátod akár nincs. meg persze ha összekölötztök az is megoldás

2008. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
azért tanulj meg különbséget tenni a családi kapcsolatok között és aközött hogy veled milyen kapcsolatban van, meg mennyi ideje is ismer benneteket. Akkor rájössz hogy van némi különbség a bizalmi szinten a két dolog közt. Meg az elszaródó kapcsolat feltámasztása az nem csak az egyik fél dolga lehet akármit bemesélni a "zavaró" tényezőkbe, én pl nyilván a születésétől kezdve ismerem a húgom nem engedném tönkretenni a családi kapcsolatot senki által.
2008. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, fontos számára a család gondolom.

de azért jó lenne ha néha kettesben is lennétek

Mondd meg neki finoman, hogy nem bánod ha a huga veletek van, de te arra is vágysz, hogy kettesben legyetek.

2008. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na jo! nem erzem legalabb egyedul magam! Ugyanez a problema nalam is fennall, csakhogy fiutestvere van,a mi megrosszabb mert egyutt nezhetik a noket is..vagy mittudom en..Nem ertek egyet azzal, h az csalad, te meg baratno...mert csalad mindig ott lesz..baratno meg nem annyira biztos..es ha szeret, es orvend a kapcsolatotoknak, akkor tudnia kellene h kettesben is kell idot tolteni h ez menjen. Sajnos meg en sem kaptam erre megoldast, de remenykedek...akarmi van mindig a testveret valassza hamarabb, neki ad igazat, ra nez fel...bar lehet jobb tanacsokat adok, vagy jobban szamban tartom az erzelmeit...azert ne eld magad bele tul nagyon...gondold meg, ha az a ferfi szeret annyira, h megtartsatok a kapcsolatotokat, h szamba vegye a te vagyaidat is? Magadra gondolj eloszor, mert ha o egyszeruen ezt a temat nem targyalja,es magara gondol, mert neki igy jo..akkor te is azt kene tedd!
2008. márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen te veszed túl komolyan a dolgokat.


Ne legyél féltékeny a testvérére mert az nem vezet jóra, ki szeretnéd őt sajátítani. Ok, nyilván néha kettecskén kell lenni, ezt megmondhatod neki, de a birtokolást felejtsd el.


Talán barátok is lehetnétek a lánnyal, ha már a barátaidat "lekoppintottad".

2008. márc. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!