Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szlovákia a magyar csajozó-par...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szlovákia a magyar csajozó-paradicsom? A magyar pasik ennyivel jobbak mint a szlovákok? Ill. a szlovák nők ennyivel szebbek a magyar rivalitásnál?

Figyelt kérdés
Sokszor jártam már tortúrán (Kassa, Eperjes, Pozsony, Nyitra) és 1 nap alatt 10 annyi igazán jó nőt láttam mint MO.-n havi 1-et az utcán. Sőt még bámultak is, a jó nők még bámultak is engem amit nem szoktam meg itthon. Tényleg túl vannak ennyire értékelve a magyar nők? Mi a véleményetek?
2011. dec. 4. 06:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Sőt még bámultak is, a jó nők még bámultak is engem amit nem szoktam meg itthon."


ez csak a kultúrális szokások eltérését mutatja.


szerintem a megbámulás nem pozitív dolog, inkább prolikategória.


"Tényleg túl vannak ennyire értékelve a magyar nők? "


Szerintem hasonlók az arányok. Az adott országbeliek hajlamosak elfogultak lenni a sajátjaikkal szemben.


Nekem is volt már szlovákiai magyar barátnőm.

2011. dec. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a lényeg, hogy JÓÓÓ legyen. :)
2011. dec. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért tűnnek szebbnek, meg jobbnak, mert ismered őket. A magyar csajokról már tudod, hogy mind retkes ribanc és ez leviszi a értéküket. Ellenben a szlovák csajokról ezt MÉF nem tudod, szóval kicsit még túlértékeled őket.
2011. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

ma 08:16


na, gondolom te is valami szűz kamaszfiú vagy...

2011. dec. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
ma 08:36 Gondolom te is az álszent pi.csák táborát erősíted, akik megbotránkoznak a f@sz szó hallatán és fújjolnak, hogy ők soha, de többet fogtak már belőle, mint kilincset. Ha meg fiú vagy akkor meg nem sok barátnőd lehetett vagy szimplán balf@sz vagy hogy nem látsz túl a farkadon.
2011. dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Múltkor voltam kint Pozsonyban két napot üzleti ügyen. Annnyi szép szlovák lányt láttam. (Hát most, hogy melyik volt szlovák és melyik magyar én nem tudom. Nem szólitgattam meg mindet aki szembe jött velem az utcán.) De mondtam is épp a srácnak akivel kint voltam, hogy ilyen nőkért érdeme lenne félre tenni a nemzeti kérdést. :-))
2011. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

"Gondolom te is az álszent pi.csák táborát erősíted, akik megbotránkoznak a f@sz szó hallatán és fújjolnak,"


24 éves férfi vagyok.

2011. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

"Ha meg fiú vagy akkor meg nem sok barátnőd lehetett vagy szimplán balf@sz vagy hogy nem látsz túl a farkadon."


Ez érdekes, mivel nem én vagyok kiakadva a teljes női nemre. :)

2011. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem genetikailag nincs nagy különbseg

Olyanok mint a magyar lanyok

Csak vekonyabbak es nőiesebbek.

2013. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát nemtom, a magyar meg a szlovák csajokat fejre meg lehet különböztetni, a felvidéki magyarok közt tényleg vannak nagyon szépek, na de a szlovákok... fhöjj gecc...
2013. dec. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!