Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belsőleg tökéletes, külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belsőleg tökéletes, külsőleg nem tetszik. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Röviden a történet: van egy pasi, akivel ismerkedünk már egy ideje. Soha nem voltam még senki mellett ilyen nyugodt és kiegyensúlyozott. De külsőleg egyáltalán nem az esetem, és emiatt rossz érzés menni valahová vele, bemutatni a barátnőimnek...stb. Én szeretném ezt legyőzni magamban, de nem tudom, hogyan...
2011. dec. 4. 12:58
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A haja fura meg a foga nagyon...
2011. dec. 4. 13:24
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
neked meg az agyad. nagyon.
2011. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szereted, de elfogadni nem tudod... ,,Bíró úr, én nem lőttem le az áldozatot, csak lefejelte a golyót, amit én kilőttem"


(első)

2011. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem szereted eléggé, csak szimpatikus. Nekem a barátom kifejezetten nem tetszett, mielőtt megismerkedtünk volna. Mindig is a szőke, kék szemű fiúk tetszettek, akik magasak, és erősek. Ehhez képest a barátom pár centivel magasabb nálam, fekete hajú, fekete szemű, izmos, de van egy kis pocakja. A szakálla sem tetszett, ahogy hordta. Szóval nem volt az esetem, bár előtte csak látásból ismertem.

Aztán megismerkedtem Vele és kb azonnal belezúgtam, pár hétig randiztunk, mikor rádöbbentem, hogy őrülten szerelmes vagyok. Onnantól kezdve úgy látom, hogy Ő a világ legszexibb, leghelyesebb, legszívdöglesztőbb pasija, sőt, Őt látom az egyetlen igazi Férfinak a világon. Imádom a fekete haját és a szemét, imádom a szakállát, a pocakját, és imádom, hogy egyforma magasak vagyunk, mert így nem kell kitörni a nyakamat, ha csókolózunk. Persze sok egyéb dolog is van, de a lényeg, hogy az érzés 4 éve nem múlik, azóta, hogy beleszerettem, kívül-belül Ő a tökéletes számomra.

Csak azért írtam le ezeket, hogy példát láss rá, hogy lesz valaki tökéletes pasi egy lány szemében a szerelem által... Szóval ha esetleg beleszeretsz a srácba, akkor talán megtetszik majd, ha viszont nem látsz erre esélyt, akkor jobb, ha nem húzod az idejét.

20/L

2011. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
ha szerelmes lennél belé, akkor szépnek látnád és tetszene hidd el! nekem volt egy kifejezetten (mások és szerintem is) "csúnya" barátom és mégis mikor beleszerettem nagyon tetszett. vagyis tudtam, hogy nem egy "brad pitt", de nem törődtem vele, mert nagyon szerettem! és azzal sem törődtem,hogy ki mit mond, mert odáig voltam érte! eddig csak őbelé voltam szerelmes igazán, szóval én azt mondom, hogy a külső nem számít!
2011. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
ja meg volt olyan is, hogy ismerkedtem egy sráccal aki meg pont, hogy jól nézett ki, de valahogy nem vonzott! és mindig azt néztem, hogy vörösek a szempillái meg furák a fogai. nem is lett belőle semmi! amikor valakin a hibákat keresed, akkor nem vonzódsz hozzá! nem is lett belőle semmi...
2011. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%
Előző, nem hiszem h ne számítana neked a külső, mert minden lánynak az a legfontosabb. Legfeljebb az a srác épp olyan volt, aki a többségnek nem tetszik, neked meg igen. Viszont aki nem tetszik elsőre, olyanba nem tudnál beleszeretni, ez 1000%.
2011. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
jajj ez akkora hülyeség, hogy minden lánynak az a legfontosabb! ez azért sem így van, mert vele előtte sokáig csak haverok voltunk és rá se néztem úgy, mint pasira! csak lassanként egyre jobba lettünk megismertem és beleszerettem.
2011. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Akkor is biztos tetszett benne vmi már az elején. Ha vki taszít külsőre, abba nem fogsz soha beleszeretni. Én már csak tudom, mert minden lányt taszítok külsőre.
2011. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
hát persze, ha taszít akkor biztosan nem! de ő se nem taszított se nem vonzott. nem foglalkoztam vele. miért taszítanál minden lányt?! ez biztosan nem így van!
2011. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!