Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van egy tartós párkapcsolatom már lassan 2,5 éve. Nagyon jól megvagyunk, imádjuk egymást, persze néha veszekszünk is, de ez a véleményem szerint rendben van, hiszen nagyon fiatalok, tinédzserek vagyunk még, még nem tudjuk kordában tartani az érzelmeinket, persze már egyre jobb úton járunk, hogy ez sikerüljön és ennek nagyon örülök. :)

Van egy másik fiú, aki történetesen az én szerelmemnek volt a legjobb barátja - azóta kicsit megromlott a viszony, de még mindig szoktak beszélgetni. Nem azt mondom, hogy ez a másik srác tetszik, de elég nagy hatással volt az érzelmeimre, amikor közvetlenül és közvetetten is tudtomra adta, hogy tetszem neki, ill. szívesen járna velem, ha a barátom nem lenne. Ez a fiú elég visszahúzódó, nem igazán volt még tartós kapcsolata, igazából nem túl kifinomult még a beszéde sem.. Na mindegy, nagyon jól estek ezek a szavak tőle. Természetesen ő se borítaná fel a párommal a kapcsolatunkat semmi szín alatt. Ez oké, csak az bánt, hogy nem közeledik felém barátilag, pedig én igényelném a társaságát, jó lenne olykor-olykor beszélgetni vele. Nem tudom, hogy éreztethetném vele, hogy milyen jó lenne, ha néha dumálgatnánk, esetleg csinálnánk valamit közösen. Véleményem szerint nem akar ő se ennél többet. :)


2011. dec. 4. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondd meg neki.
2011. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, akkor többet akar. Ha elmondta, hogy tetszel neki, valószínüleg többet érez, mint tetszést. Ne gondolkozz ezen, jobb nem belebonyolódni, mert nagyon rossz vége lehet az ilyesminek. Gondolkodj el egy kicsit!
2011. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni róla, mit érezhet, ő tipikusan olyan fiú, aki magában tartja, hogyha érez valamit, csak akkor mondja ki a dolgokat, hogyha az már nagyon bántja..
2011. dec. 4. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!