Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Nos a szüleim nem engedik,hogy együtt aludjunk a barátommal.Nem látom az akadályt,hogy miért.Tudják,hogy szexelünk,és védekezünk.Tehát ettől nem kell félteniük.Sosem rúgok be úgy,hogy ne tudnék magamról.Vigyáz rám.Nem 2 hete vagyunk együtt.Emellett már ő is aludt nálunk egyszer,de nem jó itt,mert nem olyan kialakítású a szobám.Az indok az,hogy "elvi okokból",mert mit szólnának mások.Az egyik osztály társam már ott alhatott tavaly,a másiknak meg már beígérték,hogy majd ha együtt lesznek egy év múlva.Nekem még csak ilyen támpontot sem adnak.

Ez lesz a 2. karácsonyunk együtt,és szeretném őket meggyőzni,hogy ott alhassak.Nem csinálnánk semmit,csak megnéznénk egy filmet vagy valami.

Szerintetek hogyan győzzem meg a szüleimet,ha nagyon makacskodnak?


2011. dec. 6. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szia! írtad, hogy már lassan két éve ugye, együtt vagytok, nem tudom, hogy a szüleid erre milyen választ adtak, hogy ott aludhatsz-e, meg ha tudják h szexeltek és védekeztek..szerintem valamilyen érvekkel próbáld meggyőzni őket vagy esetleg a barátoddal együtt beszéljetek a szüleiddel, megmondanátok, hogy filmeznétek meg legalább együtt töltenétek a karácsonyt, vigyáztok magatokra stb. csak megértik:) ha már azt sem ellenzik, hogy együtt vagytok

itt írta valaki, hogy hazudd azt,hogy a barátnődnél alszol..szerintem sem jó ötlet a hazugság..én is keveredtem már egyszer ilyenbe, igaz nem derült ki..de nagyon rosszul éreztem magam miatta

lehet, hogy nem sokat segítettem:/

16/L

2011. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Válaszd ki az egyiket, ameiket könnyebb lesz meggyözni, és vele beszélj négyszemközt. Könyörögj, hizelegj, kedveskedj, igérj meg mindet, tegyél fogadalmat , mindig van olyan igéret, amivel egy gyerek mindent el tud érni a szüleinél, ha tényleg csak "elvi okból" nem engednek el, müködni fog.

DE legyél rendi, és tartsd is be amit igérsz, én ezt a felét megsz.vtam utána , amikor ezt csináltam , utána hiába fogadkoztam :)

2011. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Végre normális válaszok :)

Köszönöm,majd próbálkozom :)

2011. dec. 7. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!