Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom sajnos minden apro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom sajnos minden apro dolgon felhergeli magat, es puffog. lehet az (en hibam)is?

Figyelt kérdés
pl:ha viccbol mondom neki,hogy jolvan haggyal :) ,felmergul ram,es puffog.vagy ha mar annyit csokolozunk,hogy szeretnek kicsit pihenni,mondom neki,es ha hozzaszolok,akkor azt mondja,hogy ´´hisz te mondtad,hogy haggyalak´´ de ennek elleere nagyon szeertjuk egymast....es nekem ez rossz,hogy minden apro dolgon felmergul,mit tehetnek?
2008. márc. 25. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Probáld meg h kevesebbet mondod neki az iylen "hagyál már" "nem érdekel" beszolásokat. De azért nemkéne besértödnie. én megprobálnék vele bezsélni h ne vegyen minnet olyan komolyan mert neked nem esik jol h mindenn besértödik. De ezt mind öszintén:)
2008. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod, mi csak nem szeretjük ha leszarnak minket, főleg ha az teszi akit nagyon szeretünk. Egyébként még én se haltam bele, a barátod is kibírja ha akar téged.
2008. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azért a viccelődést nem kell túlzásba vinni.

néha tényleg nagyon rosszul eshet az embernek az ilyesmi ha rossz passzban van, akkor hiába tudja, hogy csak viccből mondja a másik akkor is nagyon rosszul tud esni. úgyhogy oda kell figyelni hogy mikor viccelődünk.

de azért az túlzás hogy valaki soha ne értse a viccet, de lehet hogy ő ilyen fajta és így kell elfogadnod


én is szoktam így viccelődni a párommal, de akkor amikor apró dologért picit megharagszok rá. akkor szoktam mondani, hogy "na jól van, akkor haggyál" ilyenkor az szokott következni, hogy úgy megölel (kiengesztelésül) hogy azt hiszem össze is roppanok + megcsókol.

ezzel el van intézve az apró bűn. (de csak a tényleg aprókat szoktuk így elintézni)


ebből tudja hogy nekem nem tetszett vmi és ezzel el is ismeri és ki is vagyok engesztelve.

2008. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!