Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet elfelejteni?

Figyelt kérdés
Aki ad valami használható tippet arra, hogy hogyan tudok elfelejteni egy teljesen reménytelen szerelmet, annak fizetek egy lottóötöst, mert belepusztulok. 29N.
2011. dec. 7. 21:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szakíts meg az illetővel minden kapcsolatot. ne találkozz, ne beszélj vele, ne nézegesd közösségi oldalakon. Egy szellemet már nem lehet sokáig szeretni.
2011. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy megy? Én is ebben a cipőben járok..:-(
2012. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Szia! Az történt, hogy megkerestem, találkoztunk, és hamar kiderült, hogy a dolog kölcsönös. Imádjuk egymást, vele fogom leélni az életemet, és soha nem voltam ilyen boldog.

Adj egy esélyt a dolognak. Életem legnagyobb hibája lett volna lemondani róla. Amíg a föld alá nem tesznek, addig bántam volna, hogy nem beszéltem vele. És íme, kétoldalú volt a dolog. Olvasd végig a válaszokat, amiket kaptam, valaki azt írta, hogy a "reménytelen szerelem" éppen azért kínoz, mert valójában nem tudhatod, hogy valóban reménytelen-e, hiszen ott van a másik fél. Nagyon igaz, nagyon...

És hát tavasz van. Beszélj vele. Szorítok.

2012. márc. 26. 10:42
 14/19 anonim ***** válasza:

Hú, köszönöm:-)

Én is nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!

2012. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én pedig szorítok neked :)
2012. márc. 26. 20:33
 16/19 anonim ***** válasza:

Fúh de jó én is örülök neki! :))))

Ezen felbátorodva én is megkeresem azt,akit nem tudok elfelejteni!

Szorítsatok!

2012. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2012. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek! :)

És mindenkinek szorítok nagyon!

2012. márc. 31. 12:54
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves szerelmes Kérdező!:-)

# 12 (és 14) vagyok. Tényleg jó volt olvasni, hogy Neked sikerült! Látod, másnak is reményt adtál!

Sajnos az én helyzetem bonyolultabb:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Szerintem nekem már nincs sok esélyem...csak felejteni:-(

Neked viszont szívből örülök, hogy megtaláltad és SZERET!Igazi siker történet!:-)

A férjed hogy fogadta? Váltok? Hazaköltöztél?

2012. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!