Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért olyan angyalka az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért olyan angyalka az összes aszexuális? Vagy mért akar annak látszani?

Figyelt kérdés

Én is az vagyok, vagy legalábbis nagyon alacsonyan van a lidibóm, de mellette, iszok, dohányzok, bulizok stb.

És sokan nem hiszik el hogy nem érdekel a szex.. sztem ezt nehezebb megemészteni, mint a papi felfogást..:D


2011. dec. 7. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy elittad az eszedet, dee4 komolyra fordítva minden ember más, van akit érdekel a szex, és van akit nem, nem lehet mindenki szexmániás!
2011. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is majdnem az vagyok,de inkább nálam is az van hogy nagyon ritkán kell.és nem is érdekel. de én mellette nem iszom nem cigizem és elég ritkán bulizom.max metálkoncert néha azt ennyi. nem vagyok társasági lény,sok hobbim van amit akár egyedül is szivesen csinálok.

a kérdést nem igazán értem,miért lenne angyal egy aszexuűlis? attol még lehet züllött.

jo én spec nem vagyok az, és az is vicces hogy minden pasi engem akar és hüledeznek mikor megtudják mi van,meg hogy jaaaj majd én megszerettetem veled..... na az ilyet alapbol kerülöm is.de most alapbol a pasikat is. minek gyötörjem öket szexmentes élettel?jo nekem most egyedül.

2011. dec. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jah :) hát amúgy csak azért, mert itt az oldalon aszexek mindíg azt írják h ők igy meg úgy nem csinálnak semmit, és kb megvetik aki meg bulizik.. mer olyan kábé mintha a szex is bűn lenne :D lehet nem is aszexek csak ezt bemesélték nekik :)
2011. dec. 9. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:

hmm..nem tom ez elég furán hangzik. az teljesen elfogadhato ha valaki a szex. de ez a viselkedési forma nem igazán hogy ök az urilányok és megvetik a bulis életüt. az már a saját hülyeségük. ennyi erövel elmehetnének apácának.

én pont hogy imádok csini lenni, meg extrémen öltözködni,igaz hogy nem vagyok társasági ember de nem vetem meg a bulizokat meg koncertre is szivesen megyek. de ezt már mondtam:)

de ezt a megvetés részért én még nem hallottam.ez már ego kérdése.

2011. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból azt gondolják az emberek hogy az aszexualitás a végletes prüdéria eredménye, és ezzel együtt jár mindenféle földi öröm elutasítása, pedig nem.


Szerintem csak az akar angyalkának látszani az aszexuálisok közül akiből valami trauma vagy rossz gyermekkori élmény váltotta ki a dolgot és tudat alatt rossz dolognak tartja a szexet és a szexuális vágyat, ezért igyekszik "nem kiprovokálni" másokból.

2012. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szex az bűn, Sátántól való!
2012. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!