Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "barátom" 15 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "barátom" 15 évvel idősebb nálam, folyamatban van a válása de ugyanúgy együtt lakik a feleségével, mégis megsértődik olyan dolgokon amihez ilyen helyzetben nem lenne joga. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok, ő 35. 1,5 éve tart a "kapcsolatunk", neki van felesége, családja, most adták be a válást.. A gyerekek miatt nem tudja, hogy mikor fog elköltözni, előttük igyekeznek titkolni a hátteret, ahogyan a felesége se tudja, hogy én vagyok.. sajnos munka és egyebek miatt heti max 1-2szer találkozunk, plusz hivni se tudom ha otthon van, tehát még elég szeretői státuszban van a dolog, és ráadásul néha azt mondja nekem, hogy nem akar sokáig váratni, máskor pedig hogy hiába szeretné nagyon, a gyerekek miatt nem tudja mikor tud onnan eljönni mert fél, hogy megborul a rendszer :S

én nagyon szeretem őt, senkit nem szerettem még ennyire, é s érzem hogy ő is engem, amikor van időnk sok közös programot csináltunk, de azon kívül általában napokig csak a neten beszélünk..emellett húzza a száját, ha elmegyek mondjuk bulizni (kéthavonta egyszer-hozzátenném), főleg, ha még fiú is lesz ott.. ha nem írok neki huzamosabb ideig (pár oráig) előzetes bejelentés nélkül, ugyanígy megsértődik..azt bezzeg el kell tűrnöm ha őt nem lehet felhívni vagy nem hajlandó találkozni egy héten 2-nél többször még akkor sem, ha mondjuk ráérne.. teljesen összezavar ezzel, hogy úgy csinál mintha minden normális lenne, közben pedig alap elvárásnak tekinti, hogy én eltűrjem, hogy az idő 70%át nem velem tölti.


2011. dec. 9. 12:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
És bocs', hogy ler.ibancoztalak, csak apám ugyanezt csinálta, lelépett egy fiatal kis ribével, azóta kissé érzékenyen érint a téma. Igaz Ő is jött volna vissza 6 évvel később, de addigra meg már anyának nem kellett.. de az első évünk borzasztó volt, anya egyfolytában sírt, próbálta előttünk eltitkolni, mi is szenvedtünk a nővéremmel, áhh... Szóval bocs.
2011. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jaj, még egy naiv kislány... Nem akar tőled semmi komolyat, csak behülyített. Tudod miért van veled? 1 szó: szex. Ezt vagy elfogadod vagy nem. De könyörgöm, néha gondolkodni is kéne és nem utólag siránkozni.
2011. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg legalizálni akarná a kapcsolatotokat, akkor felvállalná a felesége előtt is. Így, hogy téged titokban tart, nem is értem ezt a válásos sztorit. Amit leírsz, annak alapján ez nem kiegyensúlyozott kapcsolat, mondjuk 15 év korkülönbséggel nehéz is lenne.


Egyébként a ribancozóknak üzenem, hogy egy kapcsolat szétrombolásához KÉT ember kell. A csábító fél lehet, hogy tényleg csábító, de az a férfi is kell az egyenlethez, akit a családjától el lehet csalni. Sose voltam nős ember szeretője, de nem értem, miért azt a nőt ócsároljátok, akinek senki felé nincs elszámolnivalója. A nős pasi meg az ártatlan áldozat, akit elcsábított a szirén, mi? Na hagyjuk.

2011. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13:29

Elhiszed, hogy azt a felelőtlen phaszfejet, aki egy fiatal kis punci miatt kockáztatja a házasságát és főleg a gyerekei boldogságát, ugyanígy kiosztaná mindenki, mint ezt a buta kislányt? Éppen csak a pasek nem írkál ide, hogy mit csináljon, mert nagyon kényelmes neki a helyzet.

2011. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

én szeretem őt, de tudom, hogy nem vele fogom leélni az életemet, tisztában vagyok vele, hogy hosszú távon ennek nincs jövője..

A házasságát nem az én belépésem tette tönkre, előttem is volt már "barátnője" annak viszont vége lett 5 hónap után..

Amikor megismertem őt, fél éven keresztül nem adtam be a derekam..az állandó hívásai, apró kis kedvességei miatt sajnos nem tudtam parancsolni a szivemnek..

Ezt a kapcsolatot nem én tettem tönkre, akár vagyok, akár nem, a válás úgyis bekövetkezne..

A gyerekekről meg csak annyit, hogy bár az én szüleim nem váltak el, és harmonikus volt otthon a légkör mindig, de nem hinném, hogy a gyereknek jót tesz ha két idegroncs között él ahol állando a lappango feszültség, és mindenki rögtön ugrik a másik legkisebb megnyilvánulására..

2011. dec. 9. 17:38
 16/16 mmT ***** válasza:
Szedd össze az önértékelésedet, Kislány, és kezdj egy olyan pasival, akinél TE vagy az első! Ne pazarold a legszebb éveidet egy ilyen bujkáló szerepre. Meg fogsz lepődni, h milyen boldog leszel...
2012. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!