Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok újra szerelemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok újra szerelembe esni? Mi lehet a gond? Mikor változhat ez?

Figyelt kérdés
Üdv! 16 éves, viszonylag komoly gondolkodású, de humoros fiú vagyok. Még sosem volt barátnőm pedig próbálkoztam már elég sokat... Valahogy mintha kiégtem volna, nem értem magam. Van hogy megtetszik egy lány, de nem tudok sehogy sem szerelmes lenni senkibe :( Persze, furcsán hangzik, hogy "senkibe. De van 1 lány aki nagyon tetszik, s most mással nem is igazán beszélek, de mégsem tudok sehogy sem szerelmes lenni, pedig mostmár úgy érzem megérettem rá. Kérlek segítsek néhány normális válasszal s tanáccsal. Köszönöm!
2011. dec. 9. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

16 évesen kiégtél, mi?

Szedd össze magad, ne hisztizz!

A szerelmet nem lehet kierőszakolni magunkból. Majd szerelmes leszel, ha találkozol a megfelelő lánnyal, addig meg kösd le magad. Tanulj, sportolj, bulizz, csak le tudod kötni magad...Ismerkedj a lányokkal, próbálkozz, még nagyon fiatal vagy, nem késtél le az ég világon semmiről.

2011. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Tudom, hogy nem késtem. S nem hisztizek, egyszerűen nem találom túl jónak ahogy vagyok... ;)
2011. dec. 10. 06:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerelmes az ember nem menetrendszerűen lesz, ez nem úgy megy, hogy találok egy szimpatikus személyt és beleszeretek. Kierőszakolni meg pláne nem lehet. Igazi nagy szerelem az ember életében csak elvétve akad. A igazi társaddal, akit tényleg neked rendeltek, úgy fogsz majd találkozni, hogy nem is számítasz rá.
2011. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!