Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, gond van a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, gond van a kapcsolatommal! Nincs hozzá türelmem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mint a címből is következtethettétek, baj van a kapcsolatommal. A lány, akivel 3 éve együtt vagyok, nagyon aranyos, és talán túl érzékeny és romantikus. Az Ő Anyja, Apja is nagyon rendes, az Anyjával mindent meg lehet beszélni, és a két tesója is rendes. Eddig minden jó... Csakhogy, azt vettem észre, hogy egyre többet "balhézunk", és alig van türelmem vele szemben. Nem az a gond, hogy nincs türelmem, mert ritka nagy az önkontrollom. Épp ez a gond, hogy nem tudom akkor mi a f*.. ..fene. Beszélünk például, és olyan dolog fel tud idegesíteni, ami apróság (legtöbbször értetlenség és öntehetetlenség). Mindig úgy állok hozzá, hogy végre hallhatom a hangját, de a beszélgetés végére (nem mindig, van amikor nem) már mindent megadnék hogy pár percig ne halljam ha hülyeséget mond. Nagyon Szeretem, Ő lett számomra a legfontosabb. De nem tudom mi van, mással nem vagyok türelmetlen. Egyedül Ő vele. Egyszer szakítottunk, az előtt jártunk kb.2 évig. Igazán most kezdtünk együtt lenni, hamarosan hogy újra összejöttünk le is feküdtünk, többet találkoztunk szabadidőben, stb. Szeretem, és nem szeretném elveszteni. Szánalmasnak tartom magam, hogy másokra bocsátkozom, de mást nem tudok tenni (/nem tudom mit kéne).


14/F


2011. nov. 28. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha baj van a kapcsolattal szerezz be gyorsabb netet és nem kell türelmetlenkedned...hypernet a barátod
2011. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Második mondatba írtam hogy "lány, akivel három éve együtt vagyok", és nem a net. Nekem ember jelenti a kapcsolatot, nem pedig internet, de a te dolgod hogy hogy vagy vele!;)
2011. nov. 28. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
11 éves voltál amikor összejöttetek ?
2011. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem még 14 se vagy ha nem fedezed fel a "poént" de látom már neked inkább net kell nem nő, ahhoz még hülye vagy
2011. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan vagy mint a legtöbb 14 éves még az írásod se.
2011. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, 11 évesek voltunk, meg előtte legjobb barátok!:) És, értem a poént, és értékelem is, ez egy kommenthuszárt is megérne, mert tényleg adja magát, de viszont hidd el, nekem ebben a helyzetbe nem vicces! Más helyzetbe padlón lennék a röhögéstől! Amúgy, "írásom se..." : Egy-két dolgot már megéltem. Vesztettem már el családtagom, a barátaim sorba mennek el a hulladék drogokba, hogy egy közeli családtagom is vidáman hódol neki!-.-" Mit mondjak, ismerem éjszaka az utcákat. De emiatt ne ítéljetek meg.
2011. nov. 28. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Hiába aranyos és ártatlan, ha gyerekes hozzád.
2011. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. De ez már az én hibám is. Ennyi idősen mindenen túl vagyok már, és életunt lettem úgy érzem. Ti mit tennétek a helyembe?
2011. nov. 28. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!