Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehetne, milyen helyeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne, milyen helyeken normális, értelmes szép lányokkal ismerkedni, már ha vannak még ilyen lányok egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 16:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%

,,egyetemen? ne viccelj! addigra már lezüllenek, vagy éppen ott... jobb gimnáziumokban a végzősök között nézz körül, ne egyetemen próbálkozz..."


Ezzel nem értek egyet.

Mi az, hogy addigra már lezüllenek vagy éppen ott? Ezt szerintem Te se gondolod komolyan vagy általánosítasz. A bizonyíték én vagyok. Egyetemista vagyok és elhiheted, hogy nem feküdtem még le senkivel. Normális vagyok, értelmes, és ki mit tart szépnek.

2011. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
50%

Értelmes lányok és Debrecen? :DDDDDDDDDDDDDDDD

Könnyem kifojt ... Gyere Pestre.

2011. dec. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
67%

18:14

Egyetértek veled.


23:41

-.- Ezt te sem gondolhatod komolyan. Itt élek Debrecenben,gimis vagyok,és igen..a környezetemben lévők mind normális lányok!

2011. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ez a tapasztalatom, a GIMISEKRŐL : )))

Melyik gimi?

2011. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Vannak rendes lanyok magyarorszagon is de nagyon keves,es foleg a penzt nezik; de foleg azok kozott talalsz rendesebbet akik kicsit inteligensebbek es tanultabbak,tehat ne a diszkoba es a kocsmakban keress jo baratnot mert ott nem lesz, ismerosom pl Franciaorszagban hazasodott mag egy gazdag lannyal es egyaltalan nem erdekelte a holgyet hogy a haverom nincstelen volt!!! Magyarorszagon amugy ezert van ennyi boldogtalan ember mert nincs erkolcs!!!
2011. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"normális, értelmes szép lányokkal ismerkedni"


Jut eszembe a KFT dalszöveg:


"Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták,

Vagy, ha szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba velem.

Ki érti ezt? Ki érti ezt? Én nem."

2011. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
hát ez egy igen ritka és veszélyeztetett faj kis hazánkban
2011. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%
És hol vannak az olyan fiúk, akik nem viselkednek barom módjára és normális lányokat keresnek??
2011. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
itt vagyok, kedves utolsó :D
2011. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én nagy ritkán elmegyek diszkóba, de normálisnak tartom magam. Attól, hogy hébe-hóba szórakozni megyek, nem vagyok ribanc, sem pénzéhes k.

De tény, hogy mindenkinek más és más a normális, a szép, és a fontos. Most hiába mondjuk neked, hogy mi szépek és normálisak vagyunk, mert lehet, hogy neked mi (válaszadók) nem jönnénk be. Ilyen az élet. Amit te keresel, még nem biztos, hogy mondjuk egy másik srác szemében jó, vagy fordítva. És lehet, hogy én lennék neked az ideális nő, de te nekem nem kellenél, vagy fordítva.

Szerintem a pasiknak kicsit tökösebbnek kellene lenni. És miért ne lehetne szórakozóhelyen ismerkedni? Ha mégsem jön be, legalább megpróbáltad, és nem mondhatod azt, hogy kihagytál egy lehetőséget. Sose tudhatod!:)

2011. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!