Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal szakítottam 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal szakítottam 1 hónapja.1hétig könyörgött h fogadjam vissza. Megcsalt megvert hazudozott így nem fogadtam! Viszont máris másik bnje van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egyik nap még azt írta h meghal ha nem megyek vissza hozzá,másik nap pedig már azt,hogy túllépett!Nem értem!!Ha valaki annyira szenved nem lép túl ilyen hamar!És hogyh máris új lánynak teszi az eszét???Szeretett ő egyáltalán?
2011. dec. 9. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na készen van már a vacsorám?!
2011. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
de h lehet h ilyem hamar túllépett miközbe még pár napja ott sírt nekem??:S most boldog lesz mással és soha nem fog rájönni h volt egy normális bnője akit megbecsülhetettt volna:(
2011. dec. 9. 21:07
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, hagyd mar abba a dramat. Egyszeruen el kell fogadni, hgy ilyen hamar tullepett rajtad. Ebbol latszik, hogy nem szeretett annyira. Csak o is fel az egyedul lettol, es sirt neked hogy hatha visszafogadod. De mivel nem tetted es talalt mast, maris nincs egyedul. Ennyi.

Nem kell ezt megerteni, el KELL fogadni!

Zard le ezt a temat, mert ez a vonat mar elment, raadasul azok utan hogy megvert en fel sem szalltam volna erre a vonatra, hidd el ennel meg a gyaloglas is jobb.

De ha te ezt nem veszed eszre, es nem valtoztatsz magadon, akkor keszulj fel hogy a legkozelebbi baratod is elkepzelheto hogy kezet fog rad emelni. Amig nem valtoztatsz az onbecsuleseden, addig csak ilyen ketszinu csicska egyeneket fogsz behuzni az eletedbe akik meg meg is pofoznak...

Ezen gondolkozz el es ne azon ragodj, hogy hogy tehetett ilyet.

Vagy fozz vacsorat!

2011. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
és ha csak azért van a csajjal h féltékennyé tegyen??
2011. dec. 9. 23:44
 15/17 A kérdező kommentje:
lesz vacsora csak segíts:P
2011. dec. 9. 23:44
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a palit, nem tudom. De szerintem, abbol, amit leirtal, azert van a csajjal, hogy legyen valakivel. Figyelj, ha mar egyszer megcsalt, hazudott es elkovette a fo bunt, es megutott, onnantol ez mar egy fereg, es mint olyan nem tudatosan cselekszik, hanem megy az allati osztonei utan. Jobban tenned ha elfelejtened es nem foglalkoznal azzal, hogy mit, miert tesz/tett.

Nezd a jo oldalat, orulj hog megszabadultal tole es jovobeni pofonoktol. Orulj, h vegre nem okoz tobb bosszusagot a hazugsagaival es tobb szivfajdalmat a megcsalasaival es lila foltokat a verekedeseivel!

2011. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tegyél el egy kis szilvás buktát, mert azt szeretem!
2011. dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!