Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti már mindent feladok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti már mindent feladok azért hogy jó külsejű helyes pasival büszkélkedhessetek? Még a méltóságotokat is? (info alul. )

Figyelt kérdés
Haverom egy 21 éves tipikus cuki-pofa fiú. A barátnője 18 éves. Tavaly a balatonon történt olyan, hogy kb 8-an ültünk egy asztalnál, a haverom flörtölt erősen egy másik csajjal mikor ott volt a bnője is, és amikor a csaj ment a pulthoz, ő utána ment és smároltak. Mindenki őket nézte az asztalnál, hogy 3 méterre tőle csalja meg a bnőjét, a kis ribi meg tetette, hogy nem veszi észre. És aztán semmi, mintha meg sem történt volna. És nem ez volt az első megcsalása, azóta is vele van, pedig újabb 6 megcsalás esetről tudok. Egyszerűen leszarja, hogy megalázza, csak hízik a mája hogy jó pasija van és gondolom büszke vele megjelenni a bnői előtt. Annyira idegesít a kis r*banc. Ti meddig mennétek el egy helyes pasiért?
2011. dec. 9. 23:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaz. Szép amit az itt lévő lányok írnak(csak ők is mást tesznek amit írnak szerintem), de a való életben a több tízezer csaj ha ilyen jóképű a pasija, akkor inkább eltűri, hogy megcsalja, mintsem elhagyja. Nem volt nagyon jóképű szobatársam és szép és okos barátnője(matek szakon szín 4-es az egyetemen az nem rossz, meg másban is nagyon észnél volt a lány). A pasija minden nap lement bulizni és minden héten új nőt hozott fel. A csaj megtudta és már ő is mindig lement vele bulizni, hogy ne legyen a pasijának esélye csajozni. Persze attól, hogy ott volt a csaja, még ugyanúgy csajozott. Minden este hajnalban mikor feljöttek a buliból, cirkusz volt a koli szoba előtt, a szinten lakók is mindig üvöltöztek, hogy ahgyjátok abba. Minden este veszekedeta a csaj, hogy azzal miért táncoltál, azzal miért smároltál. Kb az egy év alatt 20 szor szakítottak, de 1 v. 2 hét múlva megint együtt voltak, és kezdődött minden elölről. Úgy mondom ezt, hogy a csaj igencsak okos volt és szép is, bármelyik másik pasit megkaphatta volna, mégis a koli talán legjobb pasiját nem engedte el, hiáb csalta meg az 20-szor is. És ez csak 1 példa volt, tudok még néhányat.
2011. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
jav: nekem volt nagyon jóképű szobatársam...
2011. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

18. vagyok.

Hát lehet, hogy ti agyatlan lélektelen p.icsákkal találkoztatok, akiknek egy szép arc ennyit számít, de számomra ez pont nem elég. Nálam a megcsalás főbenjáró bűn. Édesmindegy mennyire jóképű az adott tag, én nem vagyok ennyire sekélyes... O.o És nehogy azt hidd, megfordulnak utánam a srácok, szóval nem azért mondom, mert ha adva van az életben egy fúdejóképű srác, akkor bánnám elveszteni, mert helyette nyomikkal kéne beérnem... Mekkora önalázás kell már ahhoz, hogy valaki ezt eltűrje bármilyen srácnak? Egy 15 éves kiscsaj esetében még hagyján, de pont egy egyetemista?

Ezek nem nők... Nincs tartásuk, és semmijük...


A megcsalás résztől amúgy én spec azért is félek, úgymond, mivel fogamzásgátlót használok. Én mondtam palimnak, hogyha rámunt, vagy akármi baja van, és már nem akarja, ne csaljon meg, hanem dobjon ki. Nem fogok hisztizni és a nyakára járni, max otthon bőgök 3 hónapig, de ha megtudom, hogy félrekefélt, elkapott valami súlyos nemigedvát, mondjuk HIV és társai, és még át is adta, konkrétan megöletem vagy tönkreteszem az egész életét. És én ezt komolyan gondolom. Nincs olyan pasi a világon, akitől eltűrném, hogy megalázzon.

2011. dec. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
11:07 Mondani sok mindent lehet :)
2011. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy a sokkal vagányabb megjelenni egy helyes pasival mint egy ótvar bányarémmel magad mellett.. de ezt azért nem gondoltam, hogy ennyire csak a látszat a fontos
2011. dec. 15. 18:01
 26/29 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb baj, hogy még a fősulis, egyetemista csajok között is mág a látszat a fontos. Manapság amikor felülök egy debreceni buszra, akkor a pasik nagy részét akik nem néznek ki jól azokat mind egyedül látom, csak az ilyen Colin Farreal féle szabályos arccal rendelkező(fiatalabb 20 on éves kivitelben és körszakáll nélküli)srácokat látok jó csajokkal. Van persze kivétel is, amikor átlagos pasit látok lányokkal, de az egyre ritkább, és akkor is észrevettem már többször, hogy ha felszáll a buszra egy jobb képű gyerek mint a pasija, akkor a csaj fél szemmel csak úgy sasolja azt a pasast. Minden lányban benne van a kisördög, hogy lecserélje az ő ürgéjét egy jobb képűre. Ezt látom, meg lehet kövezni. Bocsi ha túl őszinte voltam. Ja és elég sokat buszozok és akarjátok, hogy alá is támasszam, akkor küldehetek privibe képeket is. Bár elég ha csak a facere rámentek, akkor 10 lányból 7 nek igencsak széparcú pasija van.
2011. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez sajnos így van. A lányoknak csak a külső számít, így minél jobban néz ki egy fiú, annál valószínűbb h becsajozik. Aki csúnya, annak pedig marad Marok Marcsa v a prostik.
2011. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Ez nem csak Debrecenben van így, hanem k*rvára mindenhol. Mégis valszeg Bp. a legdurvább, mivel nagy az embertömeg, ezért egyre személytelenebbek az ismerkedések is, egy csajhoz egy buliban odamegy 10-30 pasi (függ attól milyen csaj) és hát nyilván a legjobbat válassza ki, nem hülye hogy a sz@rba nyúljon.
2011. dec. 16. 08:30
 29/29 anonim ***** válasza:
Pedig a lejobb külsejű pasi általában xar pasi is, mert tudja, hogy jól néz ki és sok lányt megkaphat. Ezt pedig általában az okosabb csajok is tudják, hogy egy ilyen pasinál bármelyik pillanatban lapátra kerülhetnek, bármikor megcsalhatja őket. Mégis beleesnek mindig ugyanabba a hiába. Aztán meg sírnak, hogy minden pasi ugyanolyan és csak azt akarja. Azért mert odamegy hozzá 30 pasi 1 hónap alatt egy buliban(ha nem több)abból kiválasztja a legjobb képű ficsúrt, lefekszik vele az meg megcsalja. És akkor már minden pasi csak azt akarja. Holott foglama sincs, hogy a másik 29 pasi aki kevésbé nézett ki jól, az milyen lett volna, lehet mind mind arany ember volt. ezt senki sem tudhatja. Bezzeg mikor ugyanez a csaj megint lemegy a buliba, akkor megint a legjobb pasit fogja magához engedni, holott tudja, hogy megint belebukik, de mégis újra és újra elköveti ezt a nagy hibát. Nem tanul ebből még 5 ilyen bunk@ pasi után sem, 6-odjára is beleesik ugyanabba a csapdába. A nem túl kinéző pasi barátjának meg elsírja a bánatát, de benne csak barátot lát és nem hajlandó vele járni. Vagy lehet, hogy olyan szerethiányos a lány és belemegy a gyengébb külsejű pasi barátjával egy kapcsolatba, de ha megint feltűnik a színen egy jól kinéző, de bunk@ macsó, akkor megint kezdődik a körfogás elölről.
2011. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!