Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti már mindent feladok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti már mindent feladok azért hogy jó külsejű helyes pasival büszkélkedhessetek? Még a méltóságotokat is? (info alul. )

Figyelt kérdés
Haverom egy 21 éves tipikus cuki-pofa fiú. A barátnője 18 éves. Tavaly a balatonon történt olyan, hogy kb 8-an ültünk egy asztalnál, a haverom flörtölt erősen egy másik csajjal mikor ott volt a bnője is, és amikor a csaj ment a pulthoz, ő utána ment és smároltak. Mindenki őket nézte az asztalnál, hogy 3 méterre tőle csalja meg a bnőjét, a kis ribi meg tetette, hogy nem veszi észre. És aztán semmi, mintha meg sem történt volna. És nem ez volt az első megcsalása, azóta is vele van, pedig újabb 6 megcsalás esetről tudok. Egyszerűen leszarja, hogy megalázza, csak hízik a mája hogy jó pasija van és gondolom büszke vele megjelenni a bnői előtt. Annyira idegesít a kis r*banc. Ti meddig mennétek el egy helyes pasiért?
2011. dec. 9. 23:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Minden lánynak csak a külső számít, nem tudtad? Ha jól nézel ki, bármit megtehetsz a csajjal, egészen addig, amíg nem jön egy nálad is jóképűbb srác.
2011. dec. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
az a lány aki ezt eltűri, őt tényleg csak a külső érdemli. Megérdemli, ha ezt eltűri.
2011. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
egy ideig biztosan hajlandó lennék elviselni ezt, pontosan azért, amit írtál. de ez azért már több a soknál...
2011. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a történet Fake. Ismétlem, nincs olyan csaj akikt ha 6-szor megcsalnak és még mindig mindig szóba áll a pasijával. Lehet akár a férfi George Clooney is, akkor is kidobná az összes nő. Aki meg ekkor is megbocsát, hát az sztem nem is nő, valami űrlény.
2011. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 LadyLee ***** válasza:

Hülye emberek mindig voltak, vannak és lesznek. Nőben és pasiban egyaránt.


Ebből azért még nem kellene messzemenő következtetéseket levonni, max. annyit, hogy a példában szereplő csak egy idióta.

2011. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de szerintem nem minden csaj és pasi sem ilyen..

Már csak azért sem, mert szerintem sem korrekt a gyerek, hogy így kib@szik a csajjal.

A csaj meg vagy felvágni akar csak a gyerekkel vagy tényleg szereti..

Egyszer talán még én is elnézném pedig rohadt féltékeny vagyok. (bár nem ezek a mostani nyálhuszárok az eseteim.)

Sok csaj hajt a barátomra, érdekes módon mégse csal meg, mert szeret.. szóval szerintem a pasi az fail..-.-"

2011. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Zitka ***** válasza:

Te jó ég... A haverod egy igazi tapló, a barátnője meg hülye, hogy ezek után vele marad.

Ha velem csinált volna ilyet a barátom - akármilyen jól is nézne ki - már régen kidobtam volna.

2011. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez a story több sebből vérzik...

1. Ha fiú, ha nő a barátom, aki így viselkedik, én ugatom le, hogy hogy lehetsz EKKORA b.unkó? Bár én nem barátkozom f.szfejekkel, szóval nem látok esélyt ilyenre a baráti körömben. Kérdező, valszeg te is a srác szintjén lehetsz...

2. Fel nem fogom, hogy van olyan lány, aki szereti a barátját, mindegy miért, és nem lép le, ha megcsalják és megalázzák hatszor. Ilyenkor az a lány tuti, hogy nem magát a srácot szereti, csak a hírnevet, ami a pofijával jár. Félre ne érts, ha vki csak ezt akarja, hát legyen, de ilyen esetben senki nem használ ki senkit. A lánynak a helyes arc kell, a srácnak meg minden nő. Kvittek. Hogy ez érdemben milyen "párkapcsolat" az megint más kérdés.

3. Személy szerint nem hogy angyali arccal ülök, és nézem ahogy megcsalnak, hanem kitaposom a tökét annak a baromnak, aki így megaláz... Bár mint mondtam, én nem barátkozom v. ismerkedem f.szfejekkel, szóval ez nem valószínű.

20L

2011. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ilyen létezik?? ez durva...nekem párom ilyet csinálna ott mindenki előtt úgy pofán vágnám hogy még a feje is lerepülne a helyéről.
2011. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Szép amiket írtok, lányok, de ti is ugyanúgy eltűrnétek, ha a párotok nagyon jól nézne ki, és nem lenne esélyetek még egy olyan jóképű pasit találni.
2011. dec. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!