Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosnak tartjátok azt lányok hogy a barátotoknak legyen pénze?

Figyelt kérdés

Igazság szerint szerintem nem ez a legfontosabb, engem egyáltalán nem érdekel. Van egy barátom, akinek hát nem sok pénze van, és anyám állandóan ezzel szekál, hogy sikerült olyan fiút kifognom akinek semmije nincs és hogy nem fog tudni semmire sem meghívni meg elvinni ide-oda stb. Pedig szerintem a szerelemnek nem ez a lényege!! Én nagyon szeretem őt, és az a fontos hogy vele legyek, az teljesen mindegy hogy hol!

Nektek mi a véleményetek erről?

17/L


2011. dec. 10. 15:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Nekem sem a szépség sem a pénz nem adatott meg, szóval én még jó ideig fogok egyedül "moziba járni"."


Így jártál. :)

2011. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!