Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyik személyiségtípusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik személyiségtípusú férfit választanátok, utálják a barátnőim a páromat, igazuk van?

Figyelt kérdés

Először leírom a barátom személyiségét.

1. Ő olyan,aki megmondja,amit gondol,nem dobálózik fölösleges szavakkal.Nem mondja el minden nap,minden órájában,hogy szeretlek, de ha mondja,akkor az tényleg szívből jön, azt mondja,hogy tettekkel szereti kifejezni és a kevesebb néha több,de ő nem mondja ki, csak azért,mert én akkor azt hallani akarom. A másik,hogy ő nem az a típus,aki mindig dicsérgeti a másikat, a barátnőim ilyen férfiakat szeretnek, ő megmondja,ha egy ruha nem áll jól rajtam,ha valamit rosszul csináltam és megmondja,hogy máskor mire figyeljek oda,de mindezt kedvesen, higgadtan,mert amúgy nagyon nyugodt ember. Tehát nem azt mondja,amit hallani akarunk, hanem, amit gondol. Túl komolynak és nyersnek írták le,mert nagyon sokat foglalkozik az olyan dolgokkal,amivel szerintük nem kellene. Például politika,jobbá tenni a világot,napenergia,csak hibrid kocsit venni,harcol a várossal,mert korrupt a rendőrség és már a parkolási idő lejárta előtt felteszik a büntetést, ezért képes volt hónapokig küzdeni.Le is fotózta a rendőröket és az időpontot,szerencsére megnyerte a pert.Mindig kiteszi a facebookra a különböző világ eseményeiről készült videókat,hogy másokhoz is eljusson. A többiek ugye csak humoros dolgokat tesznek ki és amikor barátom meg merte szólni,hogy a többiek túl felszínesek és ő inkább lesz ilyen,minthogy behunyja a szemét és átadja magát annak a gépezetnek,népbutító világnak,amiben élünk,akkor azt mondta az egyik,hogy megőrül már tőle.Külföldön élünk és szokásuk félig magyarul félig angolul beszélni és akkor barátom megkérdezte egyiktől,hogy miért beszélsz angolul magyarok között, na ebből is sértődés lett.A másik ami nagyon rosszul esett, barátnőmnek a születésnapjára a Home dvd-t és a hozzá tartozó könyvet vettük meg,erre az egyik megszólal,ugye ettől nem lesz öngyilkos. Azóta sem nézte meg,pedig gyönyörű dokumentumfilm. Ők csak a Másnaposokra, meg hasonló vígjátékokra ülnek be a moziba.

2. A másik férfi típus az, aki mindig vicceket mesél, jókedvű, azt mondja,amit hallani akarsz, elvisz mindig vacsorázni, kocsikázni, meglep esetleg ajándékokkal, de komoly dolgokkal nem tölti az idejét, semmi komoly film, semmi olyan,amitől szomorú lesz az ember,amin gondolkodni kell.


2011. dec. 10. 16:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

Éljen az aranyközépút. Tkp tetszik a párod jelleme (ami a szívén az a száján), de az érdeklődési köre (politika, hibrid kocsi) már nem feltétlen. Én is örök lázadó típus vagyok, de azért nem akarom megváltani a világot, ha érted mire gondolok. Tehát szerintem a legideálisabb a két típus közötti átmenet lenne. A barátod túlzottan komoly, a barátaid túl komolytalannak tűnnek. Azt hiszem, egyikőjük társaságában sem érezném jól magam.

Azonban, teljesen mindegy, hogy ki mit gondol, itt egyedül az számít, hogy TE mit gondolsz és mit érzel. A te párod, neked kell elfogadni és szeretni. Ha a barátaid b@szogatnak miatta, menjenek a p*csába. Én konkréten rühellem az egyik barátnőm párját, de soha nem szoktam ezzel traktálni. Ha olyan a helyzet, persze megmondom a véleményemet, de nem szoktam ezzel fárasztani.

2011. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nekem a második jön be...
2011. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%
Az elso, mert en magam is ilyen vagyok. Az ilyen tipust nem gyartjak futoszalagon, ezert nem talaltam meg meg az igazit, a masodik kategoriat viszont igen. Te abban a szerencses helyzetben vagy, hogy talaltal ilyet, becsuld meg.
2011. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%

13

Mi a, hogy a másodikat futószalagon gyártják, nekem sok ilyen típusú ismerősöm volt, mint te, és nem azért nem találtak párt, mert olyan egyediek, hanem, mert olyan rossz természetük van, hogy azt hosszútávon nem viselik el, melyik nő ne szeretné, hogy szeretgessék, bókoljanak, megnevettessék.Ehelyett kapná, hogy drágám ebben nagy a feneked, Jézusom a papírt az üvegekhez dobtad, most nincs kedvem hagyjál, én ezt jobban tudom.

2011. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt most helyre kellene tennem a gondolataimat,mert vagy nem tisztán fogalmaztam,vagy félreértettetek. A barátom nagyon sokat szeretget, simogat, ha szomorú, akkor odajön hozzám és elmondja,hogy ne haragudjak, hogy most ilyen és elnézést kér, majd megsimogat, átölel és azt mondja. tudod, ugye Kicsim. Ez a tudod nálunk azt jelenti,hogy szeretlek, azt, hogy nem mondjuk ki mindig, de a tudtára adjuk a másiknak,hogy mit érzünk.Szokta mondani azt is,hogy Szeretlek boci, a boci azt jelenti nálunk, hogyha mondjuk aznap kicsit ingerültebb voltam és nem tudtam olyan kedves lenni, akkor ezt mondja. Szóval most csak helyére akartam tenni a szétszórt gondolatokat erről a témáról,mert úgy tűnhet,hogy az én barátom nem szeretget,nem mutatja ki az érzelmeket, csak ő nem úgy, mint ahogy sokan elvárják,vagy normálisnak gondolnák.
2011. dec. 10. 17:47
 16/20 A kérdező kommentje:
Amikor meg egyszer hisztiztem, bevallom nem kellett volna, akkor meg cirkuszista voltam és utána mosolygot. Szóval nem olyan lehetetlen ember, amilyennek tűnhet.
2011. dec. 10. 17:49
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Barátnőm pasija rém idegesítő volt. Olyan palit képzelj el, aki feszt oktat mindenkit, és gyakorlatilag lesi, hogy ki röhög a viccein, ki ájul el az ő marhanagy humorától :/ Úgy képzeld el, hogy 1(!) mondatot nem lehetett úgy mondani, hogy ő ne dumált volna bele rögtön! Amúgy, kedvenc sportja volt az idegeimen játszani, azzal, hogy kiforgatta a szavaimat.


Nálunk az használt, hogy őszintén megmondtam a srácnak, hogy vegyen vissza magából, mert fogytán a türelmem, és szerintem felnőtt embertől (25 éves) nagyon ciki ez az idétlen Humor Harold stílus.


Azóta, ha lemegyek barátnőmhöz Pestre (ők együtt laknak), és ott van a pasi is, teljesen korrekt. Viccelődik meg mesél, de már visszafogottabban.


Az az igazság, hogy az ember személyisége roppantul összetett. Én nem választanék, de az 1. jelölt szipatikusabb. A 2. nekem ugy tűnik, kínosan igyekszik adni a laza csávót.

2011. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem egyik se szimpatikus. Értem, hogy milyen a barátod, de furának tartom például ezt, hogy más szót használ ahelyett, hogy szeret, miközben ezt akarja kifejezni. Ha valaki olyan típus, hogy megmondja amit gondol, miért nem mondja ezt is?

és ne érts félre, elhiszem attól még, hogy szeret és odavan érted, nem erről van szó, csak nekem fura lenne. jó érzés hallani ezt a szót, minél többször, és azért nem árt, ha valakivel vidám, agyament dolgokkal is lehet foglalkozni néha. Én alapvetően a borongósabb dolgokat kedvelem, de néha vágyom a másik végletre is, az önfeledtségre, a poénkodásra, hülyülésre, jókedvre, aminek nem kell hogy értelme legyen. Ugyanakkor jó ha a partner intellektuális és bármiről van véleménye és lehet mindenről beszélni vele.

a másik típustól viszont kb a hideg ráz, ahogy elképzelem... :)

2011. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
14- nek (13 vagyok) Nem kell rogton megkovezni, en igenis igy tapasztalom, hogy az ilyen poenkodos pasikat futoszalagon gyartjak, tudod az ilyen "leszovegelem rolad a bugyit is" tipus, aztan, amikor megkerdezed tole, hogy olvastad- e ezt vagy azt a konyvet, vagy lattad- e ezt es ezt a dokumentumfilmet/ muveszi filmet, csak nez mint rozi a moziba. Nem azt mondom, hogy a karot nyelt pasi az idealom, persze tudni kell lazitani is, meg szorakozni is, de ne az legyen a legfobb gondja, hogy o legyen a legjopofabb, a tarsasag kozeppontja. Es persze bejon az, ha szeretget, becezget, de ezt sem kell tulzasba vinni, es ez is olyan dolog, ami csak kettonkre tartozik. Es ezalatt nem azt ertem, hogy tarsasagba nem foghatja meg a kezem, de ne masszunk mar egymasra nyilvanosan- masok iranti tiszteletbol.
2011. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
oh es meg annyit hozzatennek: Ne iteld mar meg egy mondatbol, hogy milyen szemelyiseg vagyok, mert ezzel magadat minosited ;)
2011. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!