Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsietjük, vagy már szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsietjük, vagy már szóba jöhet a szex?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél aludtam a minap és pettingelés közben észre veszem, hogy valamit nagyon szeretne mondani. Eleinte nem akarta, de végül is kimondta: 'Le akarok feküdni veled!' Ő 16 lesz én 17 és úgy gondoljuk, hogy szilveszterkor lehet megpróbáljuk. Akkor leszünk 4 és fél hónaposak 4 hónap alatt szinte minden nap találkoztunk nagyon elsietjük?
2011. dec. 10. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Sztem ideális már ez a dolog. Eleget vártatok, és ha a bnőd is akarja, akkor hajrá. Egy dolog a lényeg, védekezzetek és ha vmi nem jó a másiknak, akkor beszéljetek róla :)
2011. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
szerintem nem sietitek el...bár még fiatalok vagytok de szerintem jól csináltátok eddig is hogy nem feküdtetek össze 2 hét után...próbáljátok meg ha úgy érzitek mind ketten de ne erőltessétek...gumit használj!:)sok sikert!
2011. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat (a gyors reakciót is)! :D
2011. dec. 10. 16:48
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Védekezés,védekezés!! (Persze nem a nő ellen!)
2011. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

a 16 lesz miatt talán kicsit korai, de ha minden nap találkoztok...

Ezt ti érzitek :) ha akarjátok, hajrá :)

csak vigyázzatok nagyon, és védekezni!

2011. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Eléggé züllött szüleitek lehetnek,ha már megengedték,hogy egymásnál aludjatok..
2011. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Hi!

Ez már belefér, de GUMI, GUMI ÉS GUMI! Nem téli gumi autóra hanem óvszer!

2011. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mi döntsük el, hogy korai-e Nektek vagy sem.
2011. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hidd el korai,fiatal még a barátnőd,nem beszélve arról,hogy 4 hónapja vagytok együtt,sztem elsietitek,jobb lenne ha 1 éve lennétek együtt mikor megtörténik nem 4 hónapja,de a ti dolgotok én azt mondom nagyon korai,bár az együtt alvás is,de hát ez már a szülők felelőssége...
2011. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem most azt gondolják a tinik: Úristen, 4 hónap, és még nem volt semmi? 16 és 17 évesek, velük akkor valami baj van, ha még nem tették meg. Van olyan pasi aki 1,5 hónapot sem vár, és megy más lányhoz. És lánya válogatja, ki mit tart ideális időnek, de ha sürgetik, az sose jó.


Az ódivatú/maradi szülők: Nagyon helyes, várjatok még vagy 2 évet! És/vagy tiltják a fiatalokat egymástól. Ha nem illenek össze, hagy jöjjenek már rá saját maguk könyörgöm. Sosem tanulja meg a fiatal, hogy kivel lesz boldog, ha nem tudja meg, hogy kivel és miért nem sikerült annak lennie.


Fiatalabb szülők: Miért ne csinálhatnák? És még a védekezésről sem tabu beszélni velük.


Normális szülő: Bízik a gyerekében, és abban, hogy jól nevelte. Ha bizalmatlan a gyerekével, azzal a saját szülői nevelési képességeit kérdőjelezi meg!!!


Huszonévesek: 4 hónap az pont megfelelő idő. Illetve attól függ, hogy a pár mindkét tagja mennyit tart ideálisnak.



Szerintem ha ő is akarja, miért ne? Ha jól értelmeztem, nem volt az, h az egyik fél sürgetné a dolgot. Illetve, te is akarod? Mert egy pici bizonytalanság azért van a kérdésedben. De szerintem nem siettek, nem siettetek el semmit. És hajrá :)

2011. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!