Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem úgy hogy hülyíteném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem úgy hogy hülyíteném de mégsem tudom hogy helyesen teszem-e?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki bevallotta h tetszem neki én mindtam neki hogy nem hiszem h lehetne köztünk valami is (jó fej jól ellehet vele dumálni de nem ismerem még annyira)mondtam hogy ettől még szeretnék vele találkozni,azt mondta h jolvan,nem érzem h hülyíteném mert meg mondtam neki a dolgokat,de nem tartom kizártnak h ha jobban megkismerem még bármi lehet belőle.(de nem ezért akarok vele találkozni ha nem mert tényleg jol el lehet vele lenni,dumálni)

ti voltatok már igy hogy előszőr visszautasitootatok valakit később mégis összejöttetek vele miután jobban mismertétek? (persze csak ha ő is kitartottt és barátkoztatok tovább)tudom h ezt majd nekem kell tudni mit érzek csak kiváncsi vagyok más később adott-e esélyt és hogy megért-e esélyt adni


2011. dec. 12. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, úgyh. kíváncsian várom a válaszokat. :)
2011. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emeld ki szerintem a kérdésedet, hátha több választ kapsz. :) Engem is érdekelnének a válaszok.
2011. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is. Bár konkrétan nem történt meg az a beszélgetés, hogy én tetszenék neki, én pedig nem akarok tőle semmit, de mindketten tudjuk, hogy ez így van.

Sosem mondtam neki így konkrétan, hogy nem szeretnék tőle semmit, de jól tudja, hogy van valaki más, akit én szeretek és nem tettem még túl rajta magam, és ezért nem akarok kapcsolatot senkivel sem. Ennek ellenére gyakran találkozunk, legalább hetente egyszer, de van, hogy többször is, jól érezzük együtt magunkat, és ennyi. Nem próbálkozik, nem kezdeményez, teljesen tiszteletben tartja azt, hogy mit érzek.

Nem tartom kizártnak, hogy lesz köztünk valami, de nem is garantálom. Ő is így van vele szerintem, és nem hiszem, hogy hülyítésnek venné, megért engem. Jó egymással tölteni azt a heti pár órát neki is és nekem is, és ennyi a lényeg.

23/L

2011. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amíg őszinte vagy és nem hintáztatod jobbra-balra addig korrekt vagy! az hogy mi lesz ebből az már más lapra tartozik... szerintem az olyan mintha mindketten egy bombán ülnétek. csak idő kérdése, hogy mikor robban fel, de előbb utóbb fel fog.

voltam már ilyen "kapcsolat" mindkét oldalán. amikor én voltam az előnyösebb oldalon akkor nekem jó volt, nem éreztem magam rosszul, de ma már tudom ha nincs meg a szikra az elején akkor halott ügy!

viszont amikor én voltam az előnytelenebb oldalon akkor ... a legtalálóbb talán a tragédia! áldanám az embert -ha lett volna- aki akkor jól gyomorba vág, majd megmagyarázza hogy miért ne mennyek bele ilyen szituációkba! játék a tűzzel!

2011. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!