Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem szeretett senki sem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem szeretett senki sem, sosem sétáltam még egy lánnyal sem kézen fogva az utcán és még csak nem is csókolóztam sohasem, hogy a többiről már ne is beszéljek. Miért nem kellek én egy lánynak sem?

Figyelt kérdés
:(
2011. dec. 12. 16:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

hát srácok azért én 165cm magasan vagyok 53kg, szóval nekem még rosszabb, azért a 180cm magasság az jó már


de gondolom súlyra neked ssem megy fel, akármennyit zabálsz is, mert én is ilyen vagyok

2011. dec. 12. 20:20
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen-Igen én is komolyan ehetek mint a nem tudom mi és semi nem mutatkozik. Erősnek erős vagyok meg izmaim vannak az itthoni munka miatt de nem hizok sehova. Osztálytársam pl.:190cm és súlyban olyan mint én 65-67kg-ig


17/F

2011. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Ájron ***** válasza:
100%

3 Dolog kell a csajozáshoz :

-Önbizalom,

-"Élet" (hobbik és érdeklődés valami speckóbb dolog felé)

-És hogy ne legyél mimóza. legyen tartásod, érezze benned, hogy nem kapna meg egy csettintésre. Lényeges.


Én jelentősen sikeresebb vagyok így.

2011. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező de csak azért hogy legyen valakid azért még nem hiszem hogy magadon kellene változtatni, mert akkor nem önmagad vagy bár az ellőttem válaszolóra lehet hogy én is hallgatok...


17/F

2011. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

a 21:00-ás válaszoló nagyon jól összefoglalta a lényeget, teljes mértékben úgy van ahogy ő leírta


hasonló cipőben járok én is a kérdezővel, ill. pár kommentelővel, miszerint zabálhatnak bármennyit nem híznak. hát én sem. bár nem állok olyan nagyon vészesen, de bőven elférne még egy bő 10 kg.én 192/75 vagyok


viszont kérdező nem akarlak elkeseríteni, de sajnos az a 165 cm nem egy jó dolog, eléggé hátráltató tényező. lehet itt nyomni a púdert de sajnos ez a valóság. én is rengeteget köszönhetek a magasságomnak, mert bár nem vagyok ronda, de azért vmi hihetetlen jóképű sem. ja és olyan húde nagyon nagy dumás sem vagyok


ajánlom h kóstolgasd 21:00-ás 3 tanácsát, mellé ne hanyagold el magad, törődj a kinézeteddel, és próbálj meg tényleg vhogy önbizalomra szert tenni. jobbat sajnos nemigen tudsz tenni. v legyél piszok gazdag:D:D

2011. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Lifeishard ***** válasza:

13-as Válaszolónak nagy igazsága vagyon. 165 cm tényleg alacsony, de a hátrány ledolgozható!

9-es Válaszoló! A tömegnövelő önmagában szart sem ér, rendes edzésterv kell mellé.

2011. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!