Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagyják a nők, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyják a nők, hogy a pasik úgy kezeljék őket, mint a lábtörlőt?

Figyelt kérdés
persze nem minden pasi, és nem minden nő, de nagyon sok barátnőm van, akiket emberszámba sem vesz a barátjuk, és mégis teljesen odavannak értük. szerintem ez annyira elterjedt, hogy 10-ből 6 kapcsolat ilyen, és a 4-ből mondjuk 2 csak azért nem, mert a pasi normális. de egyszerűen nem értem, hogy miért viseli el sok lány, hogy megcsalják, megalázzák, kontrollálják és kihasználják. számtalan példát tudnék mondani.. vagy csak én látok rossz példákat?
2011. dec. 12. 21:47
 1/10 Inkog Nito ***** válasza:
Én kezdem azt hinni,hogy én csinálom rosszul.Kedves vagyok minden lánnyal,meghallgatom őket,számíthatnak rám.Viszont nekik állandóan ezek a rosszfiúk jönnek be,akik tényleg szarba se veszik őket.Foggalmam sincs mit,talán a "dominanciát" veszik észre bennük.Az a különbség egy ilyen srác és köztem,hogy én nem vagyok képes úgy viselkedni a nőkkel....
2011. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez így van és azért, mert sok a buta, naiv, szép lány, akik rendesek, okosak és hűségesek is.
2011. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert ez van a nőkbe kódolva. Minél erősebb, agresszívebb egy hím, annál jobban vonzódnak hozzá. Ezért van annyi nő, akit hiába ver a párja, ő annál jobban hozzá van kötődve érzelmileg, mert ti nők érzelmileg működtek, így lehet rátok hatni.


Mivel én túl jó fiú vagyok úgymond, ezért nem kellek egy lánynak sem és persze szűz is lennék,ha nem lett volna annyi eszem, hogy felfogjam ezt, amit fent írtam így el is mentem egy prostihoz, de jó, hogy megtettem.


22/F

2011. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Passz, tehetetlenek, nulla önbizalmuk van, nem tisztelik önmagukat, ezt látták otthon, ostobák stb. stb. De sok férfi is hagyja, hogy az asszonyka hülyére vegye, nagy az isten állatkertje...Engem nem zavar mindenesetre, hogy mások hogyan szenvednek önhibájukból egy rossz párkapcsolat miatt.
2011. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát igen, tényleg nagyon sok nő az ilyen taplókért van oda... nem értem én sem. de mondjuk az hagyján, hogy az tetszik, ha valaki domináns, mert mondjuk nekem is, de hogy valaki azt eltűri, hogy megcsalják meg hülyére vegyék... az már nem az a kérdés, hogy nekem mi tetszik, hanem büszkeség meg józan ész kérdése is. alapvetően engem sem zavarna, ha nem nekem kéne hallgatni a lakótársam sírását a barom pasijáról, aki úgy beszél vele, mint a kutyájával, és fűvel-fával csalja.
2011. dec. 12. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sok srác úgy beszél a barátnőjével,mintha egy barátja lenne csak..Engem is volt,aki nem is tudom,valami régebbi haverjával kevert össze.Azt hitte,nekem csakúgy olyat mondhat,hogy takarodj/kussolj be vagy hasonló.

Na,az ilyeneket nem tűröm,hisz nem szoktam rá szerintem okot adni,hogy valaki is így beszéljen velem .. lehet,nem durva a hangsúly annyira,de nekem ez nagy sértés.

És vannak olyan fiúk is,akik az miatt nem bírnak,hogy nem "hódolok be" és nem nyalom ki a seggüket,hisz ők nagy alfahímek ...

Mondjuk,különösebben nem érdekelnek,csak néha bosszant,ha eszembejutnak. :D

Persze,nem mindig van így,de sok fiú nem bírja,ha eddig bármit megtehettek a lánnyal,most meg így nem beszélhetnek velük..

Legalábbis én így vettem észre.

16/L

2011. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, ez is jellemző, hogy úgy beszélnek velük, mint egy haverral. de mondjuk ez bizonyos szintig szerintem ok, bár amiket te példának írtál, az már nem. és igen, tényleg meglepődik némelyik, amikor kiderül, hogy más lányoknál ez nem megvalósítható. csak az a szomorú, hogy a lányok 80%-ánál igen.
2011. dec. 12. 22:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Most lehet lefogtok pontozni de én pont ilyen kapcsolatban vagyok. Néha még rosszabb is tud lenni. Pontosab ugy viselkedik velem mint a haverjaival. És hiába magyarázom el neki h ez nekem nem esik jól, megigéri h változtat utàna minden kezdödik elöröl. Akartam már vele szakítani, otthagytam utána bocsánatot kért és megint megigérte, de hozzátenném h nekem
2011. dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most lehet lefogtok pontozni de én pont ilyen kapcsolatban vagyok. Néha még rosszabb is tud lenni. Pontosab ugy viselkedik velem mint a haverjaival. És hiába magyarázom el neki h ez nekem nem esik jól, megigéri h változtat utàna minden kezdödik elöröl. Akartam már vele szakítani, otthagytam utána bocsánatot kért és megint megigérte, de hozzátenném h nekem az a pár óra nélküle is borzasztó rossz volt. Sajnos mindig van valami jó ami miatt sajnálnám ott hagyni :( nagyon szeretem :( (engem még sose csalt meg, de verekedni szoktunk poénbol ahol ö nincs tisztában az erejével.)
2011. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fiataloknál még így van ez mert tapasztalatlanok..

Bár én úgy vagyok vele amit kapok azt adom vissza:)

2011. dec. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!