Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már ilyet? Mi ez? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet? Mi ez? :S

Figyelt kérdés

A legjobb barátomnak barátnője van, vagy lesz, de a lényeg, hogy nagyban alakulnak a dolgok. (ő fi, én lány vagyok) Szörnyen rossz érzést kelt bennem ez az egész. Szinte róla szól az életem, mert mindenről tud. Szinte olyan volt eddig, mintha járnánk, csak a testiség nem volt, meg, de annyira nem is hiányzott. Barátságként fogtuk fel ezt az egészet, de sokszor gondoltunk mindketten arra, hogy talán több is lehetne. Mostanság egyre inkább szétszakadtunk, mert sokat vitáztunk, de ettől függetlenül nekem még mindig nagyon fontos volt, és szerettem és azt hittem ő is valami hasonlót érez, de megtudtam, megláttam, hogy egy lánnyal 'bizalmaskodik'. :S

Azonnal sírásban törtem ki és a szívem ki akart ugrani a helyéről. Szerelmes vagyok, csak még én sem ismerem be talán? :/ örülök,hogy boldog, csak a féltékenység, az, hogy nem velem, elkeserít. Ha nem is kedvesként, de barátként, vagy én nem is tudom. Össze vagyok zavarodva. :(


2011. dec. 12. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
éreztem. akkor szoktam ilyet érezni, amikor finganom kell, de sokan vannak körülöttem és ciki lenne kiengedni
2011. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia!Velem is pontosan ugyan ez a helyzet,szóval megtudom érteni milyen rossz ://
2011. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

első : rohadt tapintatlan vagy -.-tartsd meg magadnak az ilyen köcsögséget légszi

második válaszoló: és te mit csinálsz?:S nem tudom mihez kezdjek. :( ez most szerelem lenne?

2011. dec. 12. 22:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálattal közlöm kérdező,hogy igen :P A "legrosszabb"

fajta.Mert a barátod,és ha nem jönne össze lehet elveszted,ezért nehéz a döntés,hogy kockáztass e.(legalábbis szerintem)Én hát,nem hagyom,hogy eltoljon magától!Álmodjon csak!!!Ilyenkor minél többet kell vele lenni,és bizonyítani hogy mennyire fontos neked.

2011. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Próbáld meg!
2011. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég gyanús, hogy szerelmes vagy. Bár nekem lánybarátaim nincsenek, esetleg haverjaim (ez azért hatalmas különbség), de engem egyáltalán nem zavartak az ilyen dolgok. Jut eszembe, a barátnőmmel is először barátságnak indult a dolog...
2011. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szerelmes vagy!!!

Jártam ugyan ebben a cipőben. Eléálltam, megmondtam, hogy szeretem. Azt mondta, hogy nem tud rám úgy nézni, csak barátként. Én mondtam, hogy abból nem kérek köszi, mert én meg nem tudok csak a barátja lenni. Köszönőviszonyba átment a kapcsolatunk. Életem legjobb döntése volt :)

Remélem ő viszonozni fogja az érzéseid. Drukkolok :)

2011. dec. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Fiú vagyok, azt kihagytam bocsi :)
2011. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok szemét lenni a másik lánnyal és hülyét csinálni sem magamból. Ő tudja már hogy nem vagyok tisztában magammal, és várja hogy tegyek valamit valamilyen irányba.:S
2011. dec. 12. 23:35
 10/11 anonim ***** válasza:
az biztos, hogy én tapintatlan vagyok, de sajnos te meg ostoba...
2011. dec. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!